Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Japánban vagy Kínában élnél...

Japánban vagy Kínában élnél szívesebben?

Figyelt kérdés

Melyik nép/nemzet országa tetszik jobban és miért?

Akár élni, vagy akár turistaként meglátogatni azokat a helyeket.



2021. jún. 14. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
Japánba, de csak azért, mert fehér férfiként sikeres lennék ott.
2021. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
11. Nehogy azt hidd. A japánok nem túl befogadóak. Még ha félvér vagy sem fogadnak be általában. A kínaiak ugyanez.
2021. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Igazán egyik hely sem vonz. Japánba elnéznék pár napra, de ott élni nem szívesen élnék, hisz nagyon zsúfolt. Kína még látogatás tekintetében sem vont, élni pedig végképp nem mennék oda.
2021. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kínában szerintem nagyon sokan vannak, lehet,hogy nem minden városban, de nekem az a tömeg, amit felvételen láttam, az már sok lenne úgy, hogy gyakorlatilag egymás sarkában állunk állandóan, meg ezt hallottam, hogy ugye ott nem biztos, hogy mindenki fölfér kényelmesen a metróra; és akkor vannak ilyen passzírozó emberek, akiknek feladatuk felpréselni az utazni kívánókat a metróra. Hát az úgy nagyon kellemetlen lehet annyira összezsúfolódva. Úgyhogy Japánt mondanám.
2021. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
*mármint úgy, hogy a felvételeken, amiket láttam, sokan voltak, és nagyon szűkösen , összezsúfolva. Azt hiszem, az Kína volt, de tehát biztosan Kína is meg Japán is nagyon szép hely; csak én nem nagyon szeretem a zsúfoltságot.
2021. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15. A japán központok is zsúfoltak, de ott rendezetten mennek az emberek és igyekeznek nem az agyára menni a mádiknak. Például parfümöt sem hordanak emiatt.
2021. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Japánban, főleg így, hogy elkezdtem japánul tanulni. A kultúrája számomra érdekesebb, mint Kínának.
2021. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Japán! Azért, mert hihetetlenül tiszták. Nagyon odafigyelnek a tisztaságra, a rendre, mindent fertőtlenítenek, sajnos azért van ennyi műanyag csomagolópapír. Még egy almát is műanyag szatyorban árulnak.

Az is plusz pont, hogy Japánnan van egy esztétikus hangulata, Tokióról az elhagyott neonfényes utcák jutnak eszembe.

2021. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
14-es a metróra bepasszírozó emberek pont, hogy japánban vannak.
2021. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem szeretnék komunista államban élni, akkor már nem értem, miért nem Dél-Korea és Japán között lehet választani.

Amúgy Japánról meg ugye ezt kell tudni, hogy nagyon nem szeretik a küldölfieket, akik letelepedni akarnak, a turistákat igen. Ha nem beszélsz minimum középszinten japánul, akkor nem nagyon fognak alkalmazni semmilyen munkakörben. Persze sokan úgy cisnálják, hogy már diákként kimennek, ott végzik az egyetemet, középiskola pár évét mellette tanulják a nyelvet, és esetleg ekezdenek angol nyelvtanárként dolgozni. Ilyet többet is ismerek személyesen.

2021. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!