Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás?

Csendháborítás?

Figyelt kérdés
Délután 19:00-tól nagyon nagy hangzavar volt. Fiatalok buliztak. Ezzel semmi baj, mert én is voltam fiatal. A gond ott kezdődik, hogy egészen hajnali 4 óráig bömbölt a zene,kiabáltak. Kertes házban lakom, ahol két kis gyermeket nevelek. Sajnos egész este nem aludtunk. Több alkalommal előfordult már. Rendőrségen nem merek feljelentést tenni, mert féltem a családomat ettől a szomszédtól. Ha meg tudja, hogy feljelentem akkor biztos bajunk esik. A mellette lakó szomszéd szépen szólt már neki több alkalommal is, hogy a gyerekek ne bömböltessék annyira a zenét, mert nem szeretné mindenki ezt hallgatni alvás helyett. De nagyon erőszakosan viselkedett, kiabált nagyon és fenyegetőzött. Egy másik alkalommal, mikor szintén szépen szóltak neki a láncfűrésszel támadt az itt lakókra. Mit lehet ilyen esetben tenni? A rendőrségi telefon tanu telefonszám nem elérhető késő este a rendőrség oldalán olvastam. Valószínű, hogy mindenki fél fel jelenteni amiért ilyen erőszakos. Mit lehetne ebben az esetben tenni? Köszönöm!

2021. júl. 4. 08:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség , bár a parazitáknak joguk van parazitának lenni
2021. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Füldugó mindenképp kötelező, idegeket nagyban kíméli. Kis szivacs dolog amit a patikában is kapni, nagyon jó, ha mélyre ügyesen be van csúsztatva, én fesztiválokon ezzel alszok míg megy a zene. Gyerekeknek mondjuk nagy lehet. De biztos van ott is valami. Szerintem nyáron havi egy belefér.
2021. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Belefér havi egy alkalom valóban.

Csak az a gond, hogy itt heti egy alkalom van többnyire. ( van mikor heti kettő) pedig nagyon jó környéken lakom! Két éve költöztek ide és azóta van ez. Mindenképp veszek füldugókat. És ez után majd névtelenül teszek bejelentést a 112-es segélyhívó számon.

2021. júl. 4. 12:49
 14/17 anonim ***** válasza:
a többi szomszéd érdeke is mert így az ingatlanok 20-30% minusz
2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13 hú ez durva, ha ilyen mennyiség. Szerintem valahogy össze kellene állnotok a szomszédokkal és úgy tenni valamit, mert egyedül nem vagy elég nyomatékos azon túl, hogy hívod a rendőröket. A rendőröknél meg legyél kitartó és minden alkalommal hívd ki őket. Hogy előre tudja, hogyha buli akkor rendőrök.


Meg esetleg azt lehetne, hogy akkor átmenni többen szólni, amikor józanok és nem megy a buli épp. Akkor elmondani ezt az egészet, hogy kis gyerekek nem alszanak éjszaka, meg mindent. Józanon sokkal nehezebb ezt lepattintani, mert most tényleg azt mondja valaki, hogy nem érdekel, hogy nem alszanak a gyerekek? A minimum, hogy ha ott is kezdenek de aztán vagy menjenek el valami szórakozóhelyre vagy vegyék vissza a hangerőt. Vagy ezt már próbáltátok?

2021. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen a két mellette lakó szomszédja már próbálta. És ebből volt, hogy a láncfűrészt be indította, hadonászott vele. De a vége az lett, hogy jaj szegény biztos beteg agyilag stb.. és így jutott el idáig a dolog.

Nincsen tekintettel senkire! Ő azt hiszi, hogy bár mikor meg tehet bár mit!

2021. júl. 4. 17:19
 17/17 anonim ***** válasza:
70%
Akkor öljétek meg,oszt cső!
2021. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!