Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakók, mit tartotok...

Panelban lakók, mit tartotok a panel-élet legnagyobb hátrányának?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mi a legnagyobb negatívuma a panellakásban élésnek? (bármilyen értelemben)

2021. júl. 31. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Többi fa*kalaphoz alkalmazkodni.
2021. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
csend , ott nincsenek zajos putrisok
2021. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

A köszönni nem tudó, csak bámuló, de a saját életemmel és saját magammal jobban tisztában levő szomszédok, vagy amelyik felettem lakott és éjjel nappal fúrt de csak sok érintőt, fogalmam sincs h nézhet ki az a lakás.

Visszatérve az elejére, senki nem ismer senkit jóformán de pletyka az megy éjjel nappal, a radarozó nyuggerekről már ne is beszéljünk.

Aztán az üveghangon vonyitó gyerek, egyszer arra keltem h konkrétan mintha a sátán mászott volna elő a seggéből olyan kínkeservesen nyeritett, a hideg rázott. Aztán a betonpapucsban közlekedők ugye, a minden bútort naponta többször jó lassan és hangosan átrendezők.

2021. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nagy szopás ha kifogsz egy hangos/gyerekes szomszédot + az udvar hiánya.
2021. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Papírvékonyfalak túloldalán élő, énközpontú emberekhez való alkalmazkodást.


(az énközpontú alatt most azt értem, hogy "csakazértis" vasárnap reggel 7-kor porszívóznak, egész héten felújítanak félévig, hajnalban ajtót/ablakot csapkodnak, de ha szóváteszed elküldenek tudod hova)

2021. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy én lakom kivételesen jól megépített házban, vagy a lakóközösség jó, de a szokásos negatívumok gyakorlatilag nincsenek. Számomra csak a garázs/műhely és a privát kert hiányzik.
2021. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Hogy Magyarországon lehet alatta egy nagyüzemi hentes.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2021. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
31 évet laktam panelban és azthittem utál9m, most 4 éve lakom családiházban és visszasírom a panelt.
2021. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
A vékony falakat, az udvar hiányát és azt, hogy nyáron az otthonod gyakorlatilag szaunaként is üzemel. Nálunk pár hónappal ezelőtt csótányok költöztek a lépcsőházba és a szellőztető rendszeren át bejutnak a lakásokba is. Rendszeresen vannak írtások, de egyszerűen nem lehet megszabadulni tőlük.
2021. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Legnagyobb előnye az idő... mióta családiházban élek, rengeteg időm megy el hülyeségekre... fűnyírás, gazolás, ágak metszése, tető javítás, szélkár, jégkár, vízelvezetés, stb mindig van valami sürgősen megoldandó

Panelban meg hazaértem, aztán azt csinálltam amit akartam... nyugodtan bringázhattam, motorozhattam, mehettem balcsira amikor akartam... most meg itt a nyár de eddig 3x ültem idén a motoromon...

2021. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!