Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hárpia anyuka, bőgőmasina...

Hárpia anyuka, bőgőmasina gyerek, nálunk pedig olyan szintű kimerültség, ami hányingerrel, fejfájással párosul. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

4 hete szült a mellettünk lakó nő. Sosem volt kedves, mindig fellengzősködött, de mióta megvan a gyerek szörnyen viselkedik és szörnyű amit leművelnek. A kis pulya (elnézést ha ocsmány lesz a hangnem, de most is visít és már a fejünk fáj), éjjel nappal sír. Kb 2-3 óra megállás ha van. Fejhangon visít, szirénázik. Mi 2-3 hete nem alszunk. Napi 2-3 órát. Én talán többet, mert home office-os vagyok, de a párom már rosszul van. Hányingeres, fejfájós, étvágytalan. Nem szóltunk, vártuk, hogy majd kinövi....biztos fáj a hasa stb. (persze ekkor is kellemetlen)

Ma délután az öcsém átjött, mert egyedül voltam felfúrni egy képet a falra. Anyuka markáns léptekkel, 90 kilóval beállít, hogy mit képzelünk, végre aludt a babája és ez így nem mehet.

Elmondtam neki, hogy igen ám, de az se mehet, hogy a párom hetek óta satu szerű fejfájással jár munkába.

Még ő volt felháborodva amiért meg mertem szólni, hogy majd meglátom ha saját gyerekem lesz és különbenis a baba sírással beszél.

Annyira undok és szóhoz sem hagyja jutni az embert, megbeszélni sem lehet vele.Egy hasfájós gyereknek igenis adjon gyógyszert. Vannak cseppek babáknak, vagy dugja be a seggébe azt a csövet vagy mit (asszem szélcső) és majd az megkakáltatja. Nekem a pofámról sülne le a bőr, nem lenne képem így beszólni.

Másik pedig az, hogy mit lehet ezzel csinálni? Nem tudunk pihenni! Soha! Éjjel-nappal sír. Bármit jobban elviselek. Az ugatást, a zenét, a fúrást még az alsó szomszéd füves cigi szagát is.

Tudom, hogy ez nem csendháborítás és a rendőt se csinál vele semmit. De kell lenni megoldásnak? Az nem lehet, hogy más gyereke miatt ne tudjunk a saját otthonunkban pihenni? Most is az oá-oá-oá megy, szétreped a fejünk, a párom már baromira ideges. Konkrétan úgy nyugtattam le, hogy ne fusson föl, pedig egy végtelenül türelmes ember.

Ez egy nagyon nyugodt környék volt, 3 éve élünk itt együtt. Tavasszal költözött be ez a nő még kismamaként. Többnyire csak idősek élnek itt, vagy családok nagyobb gyerekkel. Viszont ezek fiatalok, lehet még lesz gyerek és a baba visít, a kisgyerek zajong. Most akkor a költözés maradt? Egy együttélésre képtelen nőszemély miatt aki nem tud mit kezdeni a babájával, mert a sírás a dolga és hallgassa az egész folyosó?A háta mögött többen is kibeszélik, a szembeszomszéd is rosszul alszik miatta. Füldugó lószart se ér, elmondom. Erre a magas frekvenciárjú oáááá-ra nem.

Mit lehet tenni? Gyámügy?

ha lett elírás, bocsi


2021. aug. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Persze, a gyerek nem is programozza be. De belőlem az egész kérdést azt váltotta ki, hogy anyuka szerint nekünk tilos fúrni. Nem tilos, reggel 6-tól este 10-ig akkor fúrunk amikor akarunk. Ha nem tud aludni a gyereke az az ő problémája, legalább majd alszik este.
2021. aug. 20. 12:12
 32/54 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes, mert mégsem arról írtál ki kérdést hogy milyen bunkó a szomszéd amiért beszól ha fúrtok, hanem hogy milyen felháborító hogy ő oda merészelt költözni a bőgő gyerekével meg a 90 kilójával.
2021. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Ne lovagolj már ezen a 90 kilón. Igen, felhúztam magam este, mert rohadt álmos voltam.

Lehet, hogy 80, lehet, hogy 100.

A leírásban részleteztem a fúrós incidenst is.

Na most legalább kuss van, de aludni nem bírok, a párom szerencsére eltudott.

2021. aug. 20. 12:46
 34/54 anonim ***** válasza:
29%
Csak jelzem hogy nem én lovagolok rajta, több felhasználó is kiakadt ezen. És igen, én IS.
2021. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
50%
Azért, ha egy 4 hetes kisbaba szinte megállás nélkül sír, ott gond van. Minimum a védőnőnek szólni kellene
2021. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Akkor kiakadtak! Látom megragadtátok a lényeget. Igen, elhízott. Ez van. Lépjünk tovább.

Szerintem se normális, ha ez hetekig így megy még szólni fogunk. Megint áll a bál. De délután 3-4 óra hosszát kussban volt.

2021. aug. 20. 18:52
 37/54 anonim ***** válasza:
37%
Hogy tudsz együtt élni a benned felhalmozódott embertelen mennyiségű empátiával, kedves kérdező?
2021. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
21%
Megnyugtatlak sose lesz jobb... 3 gyerekem van 1,3,5 évesek és mint egy mini állatkert, mi szomszédok nélkül vagyunk szerencsére, de tényleg embertelen tud lenni megértelek :(
2021. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Már megint. Bazzeg. Kétségbeesettem sír.

Meg fogok(unk) bolondulni.

2021. aug. 21. 00:15
 40/54 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha egy négy hetes pici ennyire sír, megállás nélkül órákig, ott gond van.
2021. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!