Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Éjszakai életben lévő szomszéd...

Éjszakai életben lévő szomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ifó van bennem, de merem teljesen leírni a történetet, mert félek valaki ráismer, elküldi neki, vagy megmutatja, és nem akarok ebből is bajt.

Kertváros egy felkapott vidéki megyeszékhelyen.Eddig csendes volt, jobbára csok-os családok költöztek ide, vagy olyan kicsit jobban kereső vállalkozók, akik a csendes környeztet keresték, de mégis a városban akartak lenni.DE most megváltozott minden.

Konkrét nevet nem akarok írni, mert tartok tőle kicsit.

Tavaly nyáron vette meg az egyik legszebb házat itt a környéken, utca végén állt.Medencéje,grill kertisarok,wellnesz részleg, meg sorolhatnám, láttuk a neten hírdetést sokáig.Mikor megvették, találgattuk is ki is, sajnos kiderült.Pár szomszédnak mikor az utcán voltak bemutatkozott az elején, olyan igazi kemény külseje volt, sokan távolról is inkább lesütötték a szemüket ha átnézett hozzá.Tetoválások, olyan izmok, hogy azt hittük ilyen nincs is élőben, csili vili sportautók.Ez még el is menne.De azóta hétvégente sokszor parti volt nála.Nos ezt úgy kell elképzelni, este hét körül már üvöltött a techno zene, egész utcában fekete luxuskocsik álltak, senki nem mert nekik szólni hogy halkabban.álltunk a saját kertünkben, és hallgathattuk ahogy a plázamacskák előadták a fiúknak, mennyi szoliznak, milyen a műkörmösnél...sajnos más dolgokat is hallottunk, de az már nyomdafestéket sem tűrne...mikor éjfélkor félmeztelen eltorzult arccal valami kigyúrt pasas elkezdett ordíbálni, ha valaki kemény, menjen oda és mondja a szemébe.

Gyerekek azt se tudták mi van.Elmondani is nehéz nekik, milyen emberek ezek.

Vannak diszkói meg vendéglátó helyei az országban, sokszor volt hogy péntek este délután 10-20 kidobó féle fazon volt nála, nos inkább eltakartam a gyerekek szemét, szájtátva nézték ezeket a gorillákat, ahogy próbáltak kiszállni a kocsiból, még a férjem is azt mondta ezek állatok, állatkertben kellene mutogatni őket.

Írhatnék még, csak azt szerettem volna, ha megértenétek, mielőtt válaszoltok.

Ilyen szomszéd esetén mit lehet csinálni?

Ha csendet szeretnénk szombat este?

Nem szeretném ha a gyerekek már ilyen fiatalon látna börtönviselt embereket?

Azóta is róluk beszélgetnek, interneten is ilyen emberekre kerestek rá csomószor, megnéztük.

Mit csinálnátok?


2021. szept. 7. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Csendháboritást, a nap bármelyik szakában lehet jelenteni a rendőröknek.Vagy a helyi polgárőröknek, és elmennék a házhoz, és le lövik a bulit.
2021. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyszer valaki vette a bátorságot, valami hivatalos közeget kihívott.Sokáig álltak a háza előtt, figyeltük, lehet tanakodtak, ahogy nézték a luxus kocsikat, hogy mit csináljanak.Sok idő után kiszálltak becsengettek.Kijött a tulaj a kapuhoz, kezet fogott velük, itt már sejtettük, hogy nem lesz jó vége, mutogatott a házak felé, itt majdnem összecsináltam magam, hallottam ahogy mondta hogy mondják meg ki volt aki bejelentést tett, mert szeretne vele ő is beszélni.

Elmondtam minden szomszédnak.

Ezek után ne volt aki bármit is mert volna csinálni.

2021. szept. 7. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek alapján semmit.Részvétem.
2021. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt csak a költözés lesz a megoldás sajnos :(
2021. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Látszik hogy valami snob vagy, leírásod alapján te inkább maradj csöndben és hívd a zsarukat (úgysem csinálnak semmit) de legalább megtetted amire képes vagy.
2021. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ötletem van.Ha közvetlen szomszédod, akkor egyszer udvariasan kérdezd meg, hogy szeretné-e megvenni a házatokat x Ft-ért, amennyit kérnétek érte mástól is.Hátha megveszi, ha nem, akkor meg másnak próbáljátok eladni, ha tűrhetetlen a helyzet.
2021. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A legközelebbi szomszédjuk kölcsönözze ki a hangfegyvert a TEK-től és szórja meg vele őket, amikor éppen a tetőfokán van egy ilyen kerti parti! Aztán az azt követőnél is... És az azt követőnél is... Ti sem tudtok védekezni ellenük, de ők sem ellenetek, - mert nem tudják, hogy honnan kapják az áldást. Ezzel egy "patthelyzetet" lehet kieszközölni! -Be fognak takarodni a házba bulizni!
2021. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
nevtelen bejelentes, minden egyes alkalommal. amugy meg valoszimuleg tenyleg csak a koltozes segitene, de kerdes hogy ezek utan ki veszi meg a hazat, ha ilyen a kornyek, es plane hogy mennyiert
2021. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!