Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifizettethetem a szomszéddal...

Kifizettethetem a szomszéddal az ablakcserét, mert a kutyájától nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Éjszaka is ugat. A háló a kutyájukhoz van közel. Oda van láncra kötve, tehát a kutya el se tud menni.

És órákig ugat, sokszor jönnek éjjel haza emberek, és elkezdi őket ugatni, és még fél óráiig is ugat miután elmentek már az emberek!


2x kértem, hogy engedjék már be a garázsba, akkor nem ugat.

Válasz: Nincs hely neki!" - Ja, télen a minusz 10 fokban tudnak neki helyet szorítani ugye?...


Most le akarom cseréltetni az ablakot olyan hangszigetelősre, ami nem 2ft.

De mivel miatta kell ezt megcsinánli pontosabban a kutya miatt, akiért a gazdája felelős, fizesse ki Ő!

Ha nem fizet, annyiszor jelentem fel, ahányszor neki áll éjszaka 10 után ugatni a kutyája!


Fel veszem videóra! Lesz bizonyíték, több hétnyi!


Milyen esélyeim vannak? Ha 30-szor ment már a feljelentés, csak kijönnek valami félmilliós bírságot rá nem?



2014. júl. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kikötött illetve bezárt állatokat be lehet jelenteni, de az, hogy ugat... Normális gazdi megneveli, törvényileg nincs rá semmi.
2014. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ne nekünk pattogj ("Ha nem fizet, annyiszor jelentem fel, ahányszor neki áll éjszaka 10 után ugatni a kutyája!

"), sétálj át a szomszédhoz, és közöld ezt vele.

2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Egyszerűbb ha éjszaka amikor felébreszt a kutya, te átmész felverni a szomszédot. Ne félj, gyorsan fog cselekedni ezek után.
2014. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ablakot nyilvan nem fizettetheted ki vele :D de nem kene lancon tartania a kutyajat.
2014. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Volt már egyszer példa rá,de csak peres úton ment,előtte meg ment a levelezés stb,aminek nyoma volt.A jegyzőnél tehetsz panaszt,ha betartják a helyi rendeletet,bírságot is kiszabhatnak.
2014. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Feljelentheted milliószor is, ha indokolatlan...nem mész vele semmire. A láncon tartást lehet jelenteni, illetve ha olyan hangos, a csendháborítást, de azt a szintet kétlem, hogy eléri a kutya, bár elhiszem, hogy nagyon idegesítő. Az, hogy te üveget szeretnél cseréltetni, nem az ő problémája.
2014. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!