Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szereted a szomszédaidat?

Szereted a szomszédaidat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 13:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
az egyik egy hülye reakciós banya, a másik oldali meg egy aranyember a feleségével, az aranyasszonnyal. mögöttünk nyáron a nácik szoktak megszállni, azok hangosak és abnormálisak. az utca túloldalán sokan laknak, de ott is vannak jófejek, rendszerint összejárunk, carpólozunk, stb.
2021. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Imádom őket, a gyermekével ordibálós és a 0-24 fúrós a kedvencem.
2021. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
a dagadt p..csát nem, mert egy bunkó kiéhezett némber, meg van sértődve, mert senki nem járatja!
2021. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A többséggel semleges a viszony, se nem szeretem, se nem utálom őket, de van egy, akitől kiver a víz, ha meglátom. Egy idősebb paliról van szó, aki leragadt valahol a múlt század közepén és munkásőrnek képzeli magát. Mindenbe beleszól, mindenkit kritizál, mindenkit hajt, hogy dolgozzon. Amúgy ő nyugdíjas vagy 30 éve, a felesége meg sosem dolgozott, de annak nem mert soha beszólni. Egy igazi "kihaénnem" típus. Sajnos ez családi vonás náluk, mert a gyerekei meg az unokái is hasonlók és a felesége is ilyen volt. Soha semmi nem jó neki és emellett úgy kezeli a mi házunkat/kertünket is, mintha a sajátja lenne. Párszor meg lett neki mondva, hogy fejezze ezt be, de mivel agyhalott, mondhatok neki bármit, fel sem fogja. Nem százas az ürge, az fix!
2021. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nincs problémám a szomszédaimmal, de nem is szoktam velük beszélni.
2023. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23 vagyok, még mindíg nem járatja senki! a másik nő meg már alíg áll velem szóba, ő meg azért haragszik, mert én nem hajtok rá
2023. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!