Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szereted a szomszédaidat?

Szereted a szomszédaidat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 13:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
#10 az igen 🤣🤣
2021. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nálam is meg van, hogy néhány szomszédomnak még a nevét sem tudom, és nem is nagyon érdekel, de viszont van egy család itt nem messze, akiknek egy csodaszép lányuk van, szóval ja!
2021. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
hát kicsit fura mikor rájössz, hogy gyerekkorodba szerelmes volt beléd a szomszéd csaj, azán exed megosztja a képet hogy legjobb barátnők xd
2021. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi jól elvagyunk a szomszédcsajjal, és tudtommal nem kavartam egyik barátnőjével sem!
2021. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyik közvetlen szomszédommal kétszer találkoztam 5 év alatt.

Nagyon szeretem, ilyen jó szomszédom még sosem volt mert hangját sem hallani.


Másik oldali szomszéddal már szoktak gondok lenni.

Amikor hajnali kettőkor úgy üvölt a TV, hogy átmegyek szólni megkérdezi miért nem alszom.

Öreg és kezd csapágyas lenni a feje.

2021. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15. megesik az ilyen, 3 év után esett le hogy már nem 1 öregnéni lakik ott :o
2021. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerem őket. Az egyikkel szoktam pár szót váltani. A melletünk balra levő meg még vissza se köszön azt hiszi ő a nagykövet az utcában.🤣
2021. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

4 lakás van az emeletünkön, ebből 3 minigarzon, köztük az enyém is, illetve van egy nagy lakás, ahol egy elég idegesítő család lakik. Sajnos ezek a falszomszédaim egyik oldalon. Van egy 18 év körüli lányuk, tipikus hülye pi**a: na, ez úgy közlekedik, mint valami retardált elefánt. Izomból csapkodja az ajtókat, veri a lábát, fejhangon vinnyog. Reggelente olyan csörtetést meg dübörgést levág odaát, hogy godzilla ehhez képest kutyafa**a. Szülők egész nap otthon vannak, és civilizáltan kommunikálni nem nagyon tudnak. Ellenben a falat remekül tudják verni, ebben szokták megvillantani értelmiségi mivoltukat. Az alattuk lakó családdal nincsenek jóban, és velem is csak köszönőviszonyban vannak, bár örülök, ha nem kell összefutnom velük, kifejezetten ellenszenvesek. A lányuk meg kritikán aluli, tényleg.


A másik két kislakásban 1-1 fiatal lakik, velük semmi gond nincs. Dolgoznak, sokat vannak házon kívül és csöndben járnak-kelnek. Szóval ideális szomszédok.

2021. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Itt 6 szomszéd van, a többségükkel nincs semmi gond, az egyik család viszont elég zajos, 3 gyerek van és hangosan szoktak zenét is hallgatni. Illetve van egy nagyon furcsa középkorú pár, valamilyen ezoterikus dolgokkal foglalkoznak.
2021. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Panel házban lakunk a 4. emeleten,egyik szomszéddal sincs baj,szinte mindenki nyugdíjas,zajongásra soha nem kellett panaszkodni.Kifejezetten nem szeretem őket de örülök hogy nem egy olyan horrorsztorit kell átélnünk mint egyes kommentelőknek
2021. okt. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!