Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha sokan vannak rossz véleménn...

Ha sokan vannak rossz véleménnyel rólam abban a városban, ahol élek, akkor édemes megfontolnom, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évem elég nehéz volt. Depressziós voltam, amire többféle gyógyszert szedtem. Az egyik kissé mániássá tett, ami annyit jelent, hogy fokozottan jól éreztem magam, de sajnos mellette nagyon beképzelt lettem (miközben önbizalomhiányos voltam előtte), volt bennem egy kivagyiság érzés és senki véleménye nem érdekelt. Csináltam is sok hülyeséget, nyílvánosan, amikor valaki belémkötött, vagy nem tetszett ahogy bánt velem csúnya bosszúkat álltam. Mivel ez egy kisváros, így elég gyorsan terjednek a hírek, meg alapból is sokan tudták, hogy ki vagyok foglalkozásomból adódóan. 2 hónapja leálltam a gyógyszerekkel fokozatosan és most látom, hogy milyen nagy károkat is okoztam abban, hogy hogyan ítélnek meg.
2021. nov. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint nem vagy túlzott önbizalommal megáldva még mindig:) Akkor le se sz.rnád, hogy mit gondolnak rólad mások :D
2021. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyen esetbe azt szokták mondani, hogy a baj elől nem elfutni kell, hanem megoldani. Ha tudod, hogy követtél el rossz dolgokat, akkor menj és kérj bocsánatot. Hozd helyre azokat amiket elrontottál. Ha valaki emiatt rosszat gondol rólad akkor ez van. De te tegyél meg mindent, hogy tiszta lappal tudj indulni. Legalább te érezd azt. Ha mások ezután se fogadnak el úgy ahogy kéne, az már az ő hibájuk nem a tied.

Persze ha neked ilyen könnyű a költözés és pénzed is van, választhatod azt is.

Lehet nem pont ide való, de vannak benne pozitív gondolatok.


https://www.youtube.com/watch?v=X5rQKAx-Dbo

2021. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 már nem, mert nem szedem a gyógyszert, aminek ilyen hatása volt

#2 nem szeretnék velük beszélni, bocsánatot kérni sem. :(

2021. nov. 26. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem szeretett szinte senki a városomban és képtelen voltam megváltoztatni a rólam alkotott képünket, külföldre költöztem végül. Nekem egyszerűen gyermekkoromban a szüleim "alapozták meg" a kétes hírnevem. Soha nem engedték sehova, csak hittanra és templomba kényszerítették, tv, internet nem volt, nem tudtam szocializálódni, 18 évesen pedig már nem fogadtak be az együtt felnőtt, összeszokott társaságok. Lényegében megfosztottak barátságoktól, a kézenfogva járós ártatlan szerelemből, naivan és tudatlanul löktek a világba, keservesen tanultam meg magamtól, hogy hogyan is védjem meg magam. Persze a korosztályom szerint h.lye, fura, különc szektás voltam (nem igaz, nem választhattam). Felnőttként hamar találtam egy srácot, ahogy tudtunk, meg léptünk külföldre, hogy senki ne ugathasson az életünkbe. Szerencsére a rossz fiatalkorom után ez sikerült, de a mai napig, ha nagy ritkán oda tévedek, lenyomiznak a hátam mögött, az a jobbik eset, ha csak nem köszönnek, nem akarnak megismerni. Nem is bánom, már nem.
2021. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!