Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos szomszéddal mit tennétek?

Hangos szomszéddal mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kértük már szépen, nem érdekli. Közös képviselőné jeleztük, szólt egyszer a főbérlőjének, nem használt. Konkrétan zene dübörgésről van szó. Egész este csinálja, újabban reggel is, mást se hallunk, mint bumbumbummmm.

2021. dec. 21. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrséget még nem hívtátok?
2021. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt ilyen paraszt szomszédunk. Vasárnap reggel 7kor a music center be, hangfalak a fala felé fordítva, hangerő maximum... És elmentem bevásárolni 4 órán keresztül.


Onnantól kezdve nem volt vele gond.

2021. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A rendőrségen már gondolkodtam, viszont az előző lakásunkban is volt párszor ilyen probléma, hálisten ritkán, kijött a rendőrség, rájuk szóltak, hogy fejezzék be a hangoskodást, majd elmentek. Tíz perc múlva ugyanúgy hangoskodtak.

Meg azon is gondolkodtam, hogy reggel hétkor, mikor megyek munkába, becsengetek hozzá, felébresztem, de esküszöm, én érzem magam kellemetlenül, hogy ennyi kérésből nem ért és ilyenre kényszerülök.

#3 Ez klassz lenne, csakhogy én nem szeretnék másokat zavarni.

2021. dec. 21. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért meg kellene próbálni a rendőrséget. Ha miután elmennek, újra zajongani kezdenek, akkor megint ki kell hívni őket. Aztán megint. Hátha beválik és sokadszorra kapnak valami büntetést, nem csak egy ejnye-bejnyét.
2021. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok. A többi érintett szomszéddal megbeszéltem előre. Így nem volt probléma. Ők is egyetértettek és megertettek.
2021. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
En is uvoltetem a zenet es a tv-t is ... rossz a fulem ... igy hallom :)))
2021. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

7+

Az elmebeteg szomszed meg hiaba nyavajog ... azt sem hallom ... csak ha uvoltene :)))

2021. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha rossz a füled, javaslom, keress fel audiológust. Sokat tud segíteni, hogy ne gyűlöljenek az emberek.
2021. dec. 21. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Es mi van azzal a bizonyos elfogadassal? :D
2021. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom. Magam sem értem, miért nem akarják elfogadni, hogy esténként szeretnék pihenni.
2021. dec. 21. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!