Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van a környékünkön egy fura...

Van a környékünkön egy fura fazon, és engem zaklat, kb 5 évvel idősebb tőlem, vannak mentális problémái, de nem akarok tőle se én se a nővérem sem semmit tőle. Minden ismerősöm elküldte őt a halál ..., de én nem merem face-n se letiltani... ?

Figyelt kérdés
...félek, hogy a kapunkba fog állni, bámulni, zaklatni fog minket az utcan, mit tehetnék ellene? (26/L)

2022. jan. 11. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

26 évesen nem hiszem, hogy ennek kérdésnek kéne lennie, de mivel sejtem milyen rossz lehet törékeny és kiszolgáltatott helyzetben lenni az erősebbik nemmel szemben ezért nem fogok ezért most kötekedni :D.


1. hivatalos lehetőség: bejelenteni a rendőrségnek, ha kell naponta többször.


2. keresni egy bevállalós havert, haver haverját, és megkérni, hogy a mentálisan beteg embernek picit rendezze át az arcát.


3. miért nem tiltod le Facebook-on, mit lehet abban nem merni?

2022. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le.

Ha a kaputokba áll, zaklat, akkor hívd a rendőrséget.

2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tiltod le? Ott szokott irkálni? És ha letiltod mi van? Max ha megkérdezi megmondod, hogy csak a közeli ismerőseidet tartottad meg. Amúgy most lesz nálunk női önvédelmi szeminárium, érdemes neked is egy ilyet felkeresni, mert sokat lehet tanulni.

Amúgy ha zaklat, akkor rendőrség vagy meg kell veretni.

2022. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy lett ismerősöd a face-en???? :-O
2022. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Normálisan próbáltad megbeszélni vele? Nem indulatosan, normálisan írásban. A letiltás előtt érdemes megkérni szóban, hogy ne írjon és ha ebből nem ért, akkor jöhet a tiltás alkalmazása.

Egyébként miért gondolod hogy már a kapuban állva zaklatna?

2022. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az még aztán jó megoldás, egy veréssel levenni a féket egy mentálisan sérültről...
2022. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ha több embert is zaklat, akkor érdemes összefogni és együtt jelezni, többször.

Nálunk volt egy ilyen flepnis, rendszeresen zaklatott kamaszlányokat a vonaton, a szülők múlt héten végre elérték, hogy a fószert nem engedik ki ezentúl az intézményből ahol él.

Szóval lehet tenni, ha van alapja a problémának.

2022. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Basszus, a kérdésed elejét olvasva azt hittem, 16 éves vagy. Bocsi :D

Tiltsd le nyugodtan! Ha meg a házatok előtt dekkol vagy zaklat, fenyíttesd meg a pasiddal, hogy átrendezi a képét, ha nem hagyja abba! Exemnek is voltak hasonló zaklatói, akkoriban az erélyes fellépésem + tiltás megoldotta a problémát.

2022. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nők... ennyi eszük van geccc 26 évesen!
2022. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a testverpar ahol a nőver árulkodik a hugara?
2022. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!