Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiatal felnőtt társaim, ti...

Fiatal felnőtt társaim, ti hol éltek ilyen fiatalon saját ingatlan nélkül? Elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert a barátommal előreláthatólag meg egy jó másfél évig nem tudunk összeköltözni. Éltem mar albérletben, négy lakotarssal, meg így is necces volt az ára, mármint nem éreztem hogy megéri. A szüleimmel se szeretnék élni ennyi idősen. Én otthon már nem érzem jol magam, de a lakótársak miatt egy albérletben sem feltétlenül, (nagyon rossz tapasztalatom van mondjuk) még ha szabadabb is lehetek mint otthon. Az egyetem alatt kollégista voltam, ott nagyon szerettem a szobatarsaim, viszont azóta mindenki szétszéledt. Nektek is volt, hozzám hasonlóan, ilyen kiábrándultság érzés? Ti hol laktok, hogyan oldjatok meg a lakhatási kérdést?


24/L



2022. jan. 20. 17:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Én otthon élek, amit meg kerestem pénzt (most perpill tanulok) azt beraktam állampapírba, hogy ne 0ft-ról kelljen kezdenem albérlet meg hasonló pénznyelők miatt.
2022. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromtól (mióta egyetemre mentem) 5 évig koliban éltem, most utolsó évben pedig a barátommal albérletben. Ő abban a szerencsés helyzetben van, hogy kapott a szüleitől egy lakást egy másik városban, egyetem után ott tervezünk lakni.
2022. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit több mint egy hónapja költöztem albérletbe egyedül,előtte anyummal és a testvéremmel éltem.Csak 50 km-re találtam munkahelyet egy évvel ezelőtt és már sokalltam a bejárást így ide költöztem.

Elégedett vagyok,jó állapotban lévő,1,5 szobás,központi elhelyezkedésű albérletet találtam alacsony áron(nagyobb vidéki városban).Anyagilag kb ugyanúgy jövök ki mint előtte az SZJA támogatàs miatt és nemsokàra kapok fizetésemelést is.

22/F

2022. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyenlőre itthon a szüleimnél. Egyedül szinte képtelenség fenntartani egy albérletet Pesten.

21/L

2022. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzek én is, mint te és szintén 24/l.

De itthon lakok, 2 szintes házban, és nagyon szeretek családommal lenni, de jó lenne egyedül lakni, függetlennek lenni kicsit, és hétvégente hazajönni.

Viszont kapcsolatom sincs, tanulok, szóval... ^^"

2022. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Albiba, egyedul. En jol elvagyok. Haverok jonnek surun, meg van h bekoltozik vmi csaj, de igy nem fuggok senkitol. Ha szetmegyunk neki kell cuccolni..
2022. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%
Es ugy oldom meg h dolgozok 🤷‍♂️
2022. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Párom szüleinek volt egy picike (30nm) háza amit ők maguk építettek mikor anno ők voltak hasonló helyzetben, aztán 20 évig lakatlanul állt, szeméttel volt telepakolva. Mi ezt hoztuk rendbe, kipakoltuk, felújítottuk (egy év alatt, a saját kezünkkel, meló mellett) és most itt lakunk, de majd pár év múlva szeretnénk venni hitelre egy rendes házat, addig gyűjtünk önerőre.
2022. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Miert kaptam ennyi 0at arra h munkabol fizetem az albit? 🤔 Hogy mashogy kene?
2022. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19, en azért adtam 0at, mert én is dolgozom, gondolom 25 évesen alapvető dolog, így a válasz nem colt hasznos
2022. jan. 24. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!