Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban és panelban ez...

Társasházban és panelban ez hogy működik? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet a panel/társasházi lakásban szexeléssel? Mit gondoltok, mikortól ciki és mit szabad, mit nem?

Az számít, hogy hány órakor? Az, hogy áthallatszik-e? Az, hogy milyen rendszeresen hallatszik át? Hogy milyen hangosan?


Szeretnék véleményeket. Sajnos velem már nem egyszer megesett, hogy azt áthallattszott ahogy a fenti szomszédok szexeltek.

Első alkalommal nagyon hangos volt és sokáig is csinálták. Másodjára már annyira nem volt hangos, de lehetett hallani, akkor azt csináltam, hogy átmentem a másik szobába mert ott nem hallottam. Harmadik vagy negyedik, már nem tudom pontosan hanyadik alkalommal már felkopogtattam nekik amikor nagyon zavart és akkor csend lett vagy ha nem is teljesen, de sokkal halkabbak voltak. Nem akartam bunkó lenni a kopogtatással, de már mikor nem először hallottam, akkor eléggé zavart. Ha nem hallatszik át, akkor nem érdekel. Ha nagyon-nagyon kicsit hallatszik, talán az is belefér ha épp nincs valami fontos dolgom. Sajnos már olyan is volt, hogy nemcsak azt hallottam, hogy a nő állandóan hangosan nyögdécsel hanem azt is ahogy a pasi farka állandóan ki-be járt benne. Van az úgy, hogy annak is hangja van, biztos van aki érti mire gondolok.


Mit gondoltok, ilyenkor elnézőnek kell lenni a másikkal, hogy csinálja ahogy akarja vagy inkább ki kell fejezni ha nem tetszik a dolog?

Az a lényeg, hogy mindenki azt csinál a lakásban, amit akar vagy az számít, hogy legyen tekintettel másokra is?


Valahogy elviselem meg néha átmegyek a másik szobába ahol nyugodtan vagyok de azért egyáltalán nem kellemes. Szerencsére ez nem minden nap történik. Az érdekelne, hogy szerintetek mi a normális, megengedhető és kinek van igaza.


Amikor hétköznap csinálják, akkor estére időzítik, csak hétvégén hallottam még napközben, de azért ha home office-ban kellene dolgozni valakinek, akinek ilyenek a szomszédai, az biztos idegtépő lenne.

Egyetemista vagyok és szerencsére az óráim többsége az egyetemen lesz tartva, de az online óráimat valószínűleg nem itthonról fogom hallgatni, inkább viszem a laptopot a könyvtárba vagy az egyetemre mert tök ciki lenne ha a tanár ezt hallaná és különben is zavaró lenne, hogy koncentrálni kellene az órán de közben ez is menne háttérzajnak. Átmehetek a másik szobába, de azt se fogom mindig bevállalni mert nem egyedül lakok itt. Mindig efölött a szoba fölött hallani amúgy, máshol sose. Ez egy albérlet szóval nem saját lakásom, de már évek óta lakok itt és ilyen sose volt mert más szomszédokkal nem volt ez.


Én vagyok a sértődős, hogy ez engem zavar vagy ők a tapintatlanok?



2022. febr. 5. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ragaszd ki nekik hogy pls halkabban.


Nekik ez természtes valszeg ők is hallgatják másokét.

2022. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos a falak vékonyak, ezzel együtt kell élni. Amúgy természetes dolog amit csinálnak, de a hallgató közönségnek kellemetlen. Mondhatod, h pls halkabban, de nekem volt olyan exem aki annyira élvezte, h majdnem vonyított, mégse rakhattam szájpecket rá...
2022. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy ő nagyon élvezi, de másokra azért tekintettel lehetne. Lehet élvezni a dolgot vonyítás nélkül is, emberek vagyunk, nem állatok.

Ez az én véleményem. Nem csak ő van a világon. :)

Mármint ez nem kifejezetten az exedre vonatkozik hanem mindenkire, aki ilyen.

2022. febr. 5. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Engem ha zavar a szomszed berakom a fulhallgatot. Volt olyan bnom aki iszonyat hangos volt.. nemtudtam micsinalni vele.. ha befogtam a szajat ugy is halottak xd volt h atkopoktak. Ezvan 😀 Van aki meg egesz halk max a vegen hangosabb kicsit
2022. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem igaz, hogy az ilyen nők nem tudnák halkabban ha tényleg akarnák.

És ha az alatta lakó otthonról dolgozna és miatta nem tudna koncentrálni? Vagy a kollegái is hallgatnák ahogy fent nyögdécselnek?


Komolyan ez a normális?

Nem mindig lehet fülhallgatót használni és tényleg nem igaz, hogy nem tudná az ilyen visszafogni magát.

2022. febr. 5. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Kulonbdozoek nagyon a csajok. Van aki igy birja van aki ugy. Nekem bejon ha hangos. Nemigazan erdekel h mas mit gondol. Enis hallgatom ahogy furnak meg veszekednek. Ilyen ez a panel
2022. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Hogyne lenne normális, akkor a kedvedért ne sexeljenek? A női test legérzékenyebb pontja, amelyet ingerelve igen is nem tudják tűrtőztetni magukat még ha meg is mondod nekik. látszik, h nem sok nővel volt még dolgod az életben, vagy csak kielégítetlen vagy.
2022. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont aktuális a kérdés!


Éppen az előbb hallgattam végig a szexelését a fiatal szomszédasszonynak - fura, a legtöbbször egyedül szoktam látni.


Erősen zárkózottnak ismertem eddig. Ezek szerint akadt neki párkapcsolat. :)


Azért döbbentem meg, mert ilyet nem szoktam hallani - legfeljebb eléggé ritkán. De nem zavart nagyon. Inkább fura volt hallani az orgazmus jeleit.

2022. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Le szoktuk szarni, én még hangosan fingok is közben aztán röhögünk az asszonnyal, felettem két sportoló kislány lakik kéziznek. A szomszédjuk egy homoszekszuális!

Hadd tanuljanak jó példát a lánykák!

2022. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kérdés. Azért lehet kulturáltan csinálni. Én társasházban lakom, sokszor hallottam már olyat amit én biztosan nem csinálnék nőként. Ugyanakkor magam is meg tudom lepni, volt már 1-2 olyan napunk/esténk a párommal, hogy utána szegény szomszéd néni ránk se mert nézni.


Szerencsére elköltöztünk. :D

2022. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!