Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban és panelban ez...

Társasházban és panelban ez hogy működik? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet a panel/társasházi lakásban szexeléssel? Mit gondoltok, mikortól ciki és mit szabad, mit nem?

Az számít, hogy hány órakor? Az, hogy áthallatszik-e? Az, hogy milyen rendszeresen hallatszik át? Hogy milyen hangosan?


Szeretnék véleményeket. Sajnos velem már nem egyszer megesett, hogy azt áthallattszott ahogy a fenti szomszédok szexeltek.

Első alkalommal nagyon hangos volt és sokáig is csinálták. Másodjára már annyira nem volt hangos, de lehetett hallani, akkor azt csináltam, hogy átmentem a másik szobába mert ott nem hallottam. Harmadik vagy negyedik, már nem tudom pontosan hanyadik alkalommal már felkopogtattam nekik amikor nagyon zavart és akkor csend lett vagy ha nem is teljesen, de sokkal halkabbak voltak. Nem akartam bunkó lenni a kopogtatással, de már mikor nem először hallottam, akkor eléggé zavart. Ha nem hallatszik át, akkor nem érdekel. Ha nagyon-nagyon kicsit hallatszik, talán az is belefér ha épp nincs valami fontos dolgom. Sajnos már olyan is volt, hogy nemcsak azt hallottam, hogy a nő állandóan hangosan nyögdécsel hanem azt is ahogy a pasi farka állandóan ki-be járt benne. Van az úgy, hogy annak is hangja van, biztos van aki érti mire gondolok.


Mit gondoltok, ilyenkor elnézőnek kell lenni a másikkal, hogy csinálja ahogy akarja vagy inkább ki kell fejezni ha nem tetszik a dolog?

Az a lényeg, hogy mindenki azt csinál a lakásban, amit akar vagy az számít, hogy legyen tekintettel másokra is?


Valahogy elviselem meg néha átmegyek a másik szobába ahol nyugodtan vagyok de azért egyáltalán nem kellemes. Szerencsére ez nem minden nap történik. Az érdekelne, hogy szerintetek mi a normális, megengedhető és kinek van igaza.


Amikor hétköznap csinálják, akkor estére időzítik, csak hétvégén hallottam még napközben, de azért ha home office-ban kellene dolgozni valakinek, akinek ilyenek a szomszédai, az biztos idegtépő lenne.

Egyetemista vagyok és szerencsére az óráim többsége az egyetemen lesz tartva, de az online óráimat valószínűleg nem itthonról fogom hallgatni, inkább viszem a laptopot a könyvtárba vagy az egyetemre mert tök ciki lenne ha a tanár ezt hallaná és különben is zavaró lenne, hogy koncentrálni kellene az órán de közben ez is menne háttérzajnak. Átmehetek a másik szobába, de azt se fogom mindig bevállalni mert nem egyedül lakok itt. Mindig efölött a szoba fölött hallani amúgy, máshol sose. Ez egy albérlet szóval nem saját lakásom, de már évek óta lakok itt és ilyen sose volt mert más szomszédokkal nem volt ez.


Én vagyok a sértődős, hogy ez engem zavar vagy ők a tapintatlanok?



2022. febr. 5. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Ma már nem divat tekintettel lenni a környezetedre kérdező. “Nem tudok rá szájpecket tenni”, engem úgy neveltek, hogy halkabban legyek mert vannak szomszédok is. De lehet, ezeket olvasva mostantól én is leszqrom...


Nekem volt, hogy otthon tanítottam, kva kellemetlen volt, amikor ott volt a diákom és hallottuk, hogy valahol hangosan szexelnek.

2022. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
Vicces. Sztem a kerdezo is no, akik hangosak azok is a nok es akiket zavar azokis 😀 Mi ffiak meg csak vigyorgunk 🤣
2022. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!