Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Költözés után mennyi idővel...

Költözés után mennyi idővel éreztétek magatokat otthonosan?

Figyelt kérdés
Két hete költöztünk be az új lakásunkba, ahonnan még hiányzik a konyhabútor, és a gyerekszoba is ki nem pakolt dobozok tárolóhelye, mert a benne szereplő cuccokat nincs hova rakni egyelőre. Gondolom, ezek is szerepet játszanak abban, hogy abszolút nem sikerül otthonosan érezni magamat, amióta itt lakunk, nem tudtam aludni egy jót, mintha összenyomnának a falak, mintha nem "ide való" lennék. Költöztem már többször is életem során, ez az első saját lakásom, és mégsem tesz boldoggá, mert úgy érzem, nem az enyém. Amíg albérletekben laktunk, ott rövid időn belül megszerettem a dolgokat, de itt nem megy, mintha nem tudnék hozzászokni.

2022. febr. 15. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4 hónap után, mikor kész lett a bútor, volt hova elrakodni, eltűntek a zsákok, dobozok.
2022. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!