Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Normális érzés ez ? Hogy...

Normális érzés ez ? Hogy tehetném otthonosabbá?

Figyelt kérdés
Elköltöztem párommal egy komcsi város szélére albérletbe. Teljesen egymásra vagyunk utalva. A legközelebbi kisbolt 5 kilométerre van. Az albi nem csúnya, laktanya, sokan élnek itt, de totál kihalt minden. Sem egy kocsma, sem bolt, semmi. Csak mi vagyunk ketten egy egyszobas albiban. Jelenleg még nem kezdtem a munkahelyemen. Biztos jobb lesz ha elkezdek dolgozni. De jelenleg kicsit úgy érzem magam,hogy itt vagyok a világ közepén teljesen egyedül,magamra számítva. Persze itt van a párom is, elvagyunk, de pl egyiknap rosszul lett. Be kellett vigyem az ügyeletre. 3 éve nem vezettem, oktatóval vezettem utoljára. Ott volt előttem egy autó, egy kocsikulcs. Gyerünk oldjuk meg. Igazából sok ilyen helyzet adódik. Nem mondom,hogy rossz csak nagyon hiányzik az mikor megismerkedtünk. Nagyon honvagyam van. Annyira szépen indult. Egy nagy bulis városba lakott, tele haverokkal, barátokkal , ha kellett valami 1 perc alatt ott voltunk a boltba, sosem voltunk egyedül, mindenkit ismertünk. Itt még igazából teljesen egyedül vagyunk. Bemegyünk az albiba, uresseg, nemasag. Ha nem beszélgetünk teljesen csend van. Ez annyira rossz. Most veszünk majd tvt,hogy legalább valami legyen. Nekem az a bajom,hogy egyáltalán nem érzem magam otthon ebben az albiban. Rideg minden . Lepukkant rész.. Sehol egy ismerős. Nagyon nehéz azután amilyen városból jöttünk.
2022. jan. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Most veszünk majd tvt,hogy legalább valami legyen."

Addig is van gép, vagy telefon, rádió vagy ilyesmi, nem?

Különben van, aki jobban szereti a madárcsicsergést. A természet lágy öle, meg ilyenek... :) Próbáld meglátni benne azt, ami szép és jó: egy csomó ember vágyik nyugalomra, csendre, nem az állandó forgalom zajára meg lótásfutásra.

Egyébként miért költöztetek oda, ha nem is tetszik neked? Tudtad előre, hogy milyen lesz, megnéztétek, mielőtt beköltöztetek, nem?

2022. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt talált olyan munkát ami jól fizet, megbecsülik .
2022. jan. 30. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor minek mentetek oda? Nem értem.
2022. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már van helyem nekem is, nem sokára kezdek.
2022. jan. 30. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
És a nagyvárosban nem volt semmi munka? Ezt nem akarom elhinni.
2022. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
És muszáj a munka miatt ennyire kint lakni, ahol senki és semmi sincs? Nem is lehet biztonságos így élni.
2022. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Melyik város melyik utcája az, ahol 5 km a legközelebbi kisbolt?
2022. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!