Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valamelyik idióta szomszédom...

Valamelyik idióta szomszédom tűzijátékozik a kertjében, miközben háború van, hogyan tudassam vele, hogy egy utolsó fogyatékos?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Írj neki egy levelet és dobd be a postaladaba.
2022. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy melyik ez a sok eszű, csak a háztömböt, de már ott tartok, hogy bedobok egy üzenetet mindegyikhez, vagy felfújom az aszfaltra, hogy bekaphatja...
2022. márc. 5. 19:26
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Lemaradtam valamiről? Háborúban nem szabad tűzijátékozni?


Az azért megvan, hogy eddig is volt háború? Akkor eddig sem lett volna szabad?

2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Te Ukrajnában élsz?
2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Évtizedek óta folyamatosan háborúk vannak, miért pont most jutott eszedbe, hogy zavar a tűzijáték?
2022. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1. Mert illegális.

2. Mert jelenleg a szomszédban van háború, nem a Közel-keleten, én meg a határhoz közel lakok.

3. Egyébként is zavarna, de most különösképpen mert teljesen lövés hangja van!

2022. márc. 5. 19:38
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

3, 5, tudom hogy nehéz belegondolni hogy mások is léteznek saját magatokon kívül, de vannak pl idős emberek akik megijednek hogy lőnek vagy bombáznak, mivel nézik a híreket és ömlik rájuk hogy a szomszédban háború van. Ráadásul némelyiküknek valós emlékei is vannak a háborús időkből.

Nálunk a városban pl minden hónap első hétfőjén van szirénapróba (ahogy egyébként elég sok magyar városban is) most bejelentette a Katasztrófavédelem hogy nem játsszák végig a hosszút, csak a rövid morgatópróba lesz. Nem véletlenül. Ők gondolkodnak egyrészt, nekik teljesen észszerű és alapvető ami nektek nem esik le, másrészt gondolnak másokra. Pontosan tudják hogy bizonyos emberekből mit váltana ki és mi indulna el ennek hatására.

Na a tűzijáték pont ilyen.

Azt meg csak mellékesen jegyzem meg hogy illegális is ilyenkor.

2022. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Jaj, állj már le ezzel az álmártírkodással...

Képzeld, valószínűleg buliztál, szexeltél és minden más élvezetes dolgot csináltál már úgy, hogy közben valahol embereket öltek.

De jó, értem, ha te be vagy fosva, akkor ugye mindenki más is költözzön le a pincébe, mert nehogy már ők merjenek tovább élni normális emberként, miközben neked üldözési mániád van.

Hát hajrá. Remélem már vettél sírhelyet is.

2022. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Egyem a mimóza lelked...


Saját teljén tudtommal nem illegális. Ha meg tévednék, megvannak a megfelelő szervek, ahol tehetsz bejelentést.

2022. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

“ 3, 5, tudom hogy nehéz belegondolni hogy mások is léteznek saját magatokon kívül, ”


Ezt gondolom saját tapasztalatból írod.

2022. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!