Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan értessem meg ezt a...

Hogyan értessem meg ezt a hülye szomszédommal?

Figyelt kérdés

Parkolóhely hiányában a lakók rákényszerülnek arra, hogy a lépcsőház elé álljanak be.

Az egyik fogyatékos szomszéd az esetek többségében így áll be: [link] – két garázs közé lépcsőházajtóval szembe.

Akárhányszor próbáltam eddig megértetni vele, egyszer sem jártam sikerrel, hogy mivel kevés a parkolóhely, az alábbi ábra szerint álljon már be, mert így 3 autó is elférne ugyanazon a helyen: [link] – 3 autó egymás mellett (kényelmesen) az út és a lépcsőházajtó között.

Tippeket várok, ti milyen módon oldanátok meg a helyzetet, ha sokadik elmagyarázás után se fogja fel, miért praktikusabb a 2. megoldás. (a rajz csak tájékoztató jellegű)



2018. aug. 21. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szabályosan parkol, el lehet vontattatni.
2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer parkolj be előbb te, a praktikus módon, akkor ő nem fog tudni beállni ostoba módon.
2018. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A másodok link bal oldalu és középső szomszédja hogyan áll ki?
2018. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudod megmagyarázni egy idiótának, hogy idióta, nem fogja fel, hogy idióta, mert idióta.
2018. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fesd fel a csíkokat.
2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csíkfelfestés szerintem is. Egy festékszóró olcsó és csodákra képes,bár alapvetően szabálytalan az egész de nem is az a lényeg mert ez a parkolási rendszer is eleve szabálytalan :)
2018. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1: akkor a többi autót is el lehetne vontattatni, akik kényszerből állnának praktikusabban a megjelölt helyre, ugyanis lépcsőház előtt nem lehetne parkolni. Sajnos nem megoldás.

#2: ez így szokott történni: ha én vagyok ott korábban, akkor úgy állok be, hogy ő ne tudjon egyenesen, de sajnos sokszor előfordul, hogy egy darab hely nincs a parkolóban, a fogyatékos meg ott áll egyenesen, mint akinek ez a dolga.

#3: nem biztos, hogy értem a kérdést. Ha három autó áll egymás mellett, mindegyik szépen ki és be is tud állni. Semmi nem áll az útjában.

#5-#6: gondoltam rá, eddig ez volt a leghasználhatóbb ötletem, de nem festhetek fel csíkot oda, ahol hivatalosan nem is lehetne parkolni :D Ha mégis megtenném, szerintem nem zavarná...

2018. aug. 22. 06:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahl hivataosan nem lehet parkolni, kihívod a rendőrt vagy elszállíttatod.


Ennyi.

2018. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod miért nem lehet ott parkolni?
2018. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: és akkor fordított esetben, ha én állok oda, ő ugyanazt megteheti. Továbbra sem megoldás, csak akkor, ha elköltözök, és utoljára meg akarnám szopatni :D

#9: tisztában vagyok vele, különben azt kérdeztem volna.

2018. aug. 23. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!