Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is parasztság, ha...

Szerintetek is parasztság, ha akkor megy valaki mindig WC-zni amikor te éppen eszel?

Figyelt kérdés
Panel, ebből kifolyólag a WC kb a konyha mellett van, és mindent hallani ugyebár. Családtagom kb mindig akkor rohangászik ki wc-re, amikor én pont eszek, ma már rászóltam hogy nem igaz, hogy mindig olyankor jön rá..

2022. márc. 7. 17:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már lattam olyan lakást, ahol tök normális volt az elrendezés, nem is egyet. Pl: bejárati ajtó mellett a WC, mellette a fürdő, és az egész blokk mögött a konyha, tehát ott nem hallik-szaglik semmi. És még a szobákkal sem volt közös fala a vizesblokkoknak, ami még egy plusz.
2022. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, panelban nőttem fel, jelenleg is panelban élek, VAN ajtó a konyhán a szüleimnél és nálam is.
2022. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg mindenütt volt ajtó a konyhán panelben, csak sok helyen kiszedték (vagy csak magát az ajtólapot le).
2022. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Kérdező mennyi ideig eszel? Mert ha közben olvasgatsz és kávézók kaja után és ott ülsz pl fel órát akkor érthető hogy nem vár a családtagod.

Egyébként engem is zavar ha hallom mit csinálnak a WC-ben. Mi lenne ha vennél egy tálcát és a szobában ennél ha más is otthon van? Más megoldást nem tudok.

2022. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

eleve gyorsan eszek, nagyon max 10 perc. még a szobában is hallanám amúgy, mert pont úgy helyezkedik el a wc.


Ha én megyek, még a csapot is megengedem h ne lehessen hallani.


De ezek szerint én vagyok a fura.

2022. márc. 18. 13:30
 26/37 anonim ***** válasza:
54%

"még a szobában is hallanám amúgy, mert pont úgy helyezkedik el a wc."

Akkor miért a családtagod szidod hogy akkor megy amikor a konyhában vagy, ha egyszer olyan szar a lakás elrendezése hogy mindegy hol vagy, hallod így is úgy is?

2022. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

te nagyon gyp-s vagy, de már nem is foglalkozok inkább veletek.


HA ESZIK VALAKI, ADDIG MEGTISZTELEM HOGY NEM SZAROK MEG HUGYOZOK, ez 10 perc maximum, ahogy említettem.

2022. márc. 18. 13:37
 28/37 anonim ***** válasza:
Hangszigetelt ajtót a WC-re. Nem tudom pontosan mennyibe kerül mert általában árajánlatot kell kérni. Házilag csinálod olcsóbb. Ismerősömnek volt ilyen. Egy hangszigetelő réteg volt aubajtóra téve, arra meg valami műbőr hogy azt eltakarja. Jól nézett ki.
2022. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Kérdező ez a dolog nálunk sem működik, egyszer-kétszer mondtam már apának de nyilván még ő van megsértődve...van a konyhaajtó és amellett a WC ajtó, de így derékszögben állnak. Reggelizni nagyon nehéz úgy hogy pont ne akkor kakiljon, mert reggel muszáj elmenni valahogy.
2022. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

a reggelizést megoldottam már úgy, hogy korábban kelek direkt.


Nyilván én is tudom, hogy ha kell, akkor kell, de hogy mindig pont akkor kelljen, amikor én pont eszek, azt már nem tudom elhinni.

2022. márc. 18. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!