Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg rohadt nagy paraszt...

Ez tényleg rohadt nagy parasztság volt a legjobb barátnőm részéről vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Szóval neki van egy kisebb baráti társasága rajtam kívül akiket én annyira nem ismerek. Pár nappal ezelőtt rámírt, hogy otthon e vagyok, de nem láttam egyből az üzenetet. ( kb 20 üzit küldött a végén már caps lockal ) visszaírtam, hogy még igen bocsi csak nem láttam, de hamarosan megyek el mert edzésem lesz. Erre megkérdezte, hogy mikor megyek edzeni nem e dobnám el neki a házunk kulcsát, hogy amíg edzek átjöjjenek a haverjaival medencézni (merthogy meleg volt) ..erre mikor mondtam neki, hogy kizárt és nemtudom, hogy jutott eszébe teljesen kiakadt, hogy milyen barátnő vagyok ha pár órára nem jöhetnek át, mikor nem lenne belőle semmi..nagyon régóta vagyunk barátnők de mostanában egyre furább dolgai vannak. Most még én érzem magam rosszul.

2020. aug. 13. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se engedném meg hogy ismeretleneket hozzon amíg nem vagyok otthon.
2020. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy gondolta.Szerintem pofátlan kérés volt részéről.Ép eszü embert nem enged be ismeretleneket a házába.Jól döntöttél és ne érezd magad rosszul inkább neki kéne.😏
2020. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom más hogy van vele, de én még őt se engedném be egyedül, nemhogy még a számomra vadidegen barátocskáit. Azért ez már tényleg a pofátlanság csúcsa. Menjenek strandra vagy termálba, de ne engem akasszanak ki ilyen kérésekkel. Szerintem nem kéne hagynod, hogy még ő pattogjon neked ezek után.
2020. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ingerültnek tűnik és hisztisnek a barátnőd a caps lock-os pont után.

Toxic gyanus.

2020. aug. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy már a te legjobb barátnőd az illető, helyesen cselekedtél. :)
2020. aug. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kihasznalosnak is tunik. Az meg hagyjan hogy eleve ilyet kerdez, de utana ez az erzelmi zsarolas..
2020. aug. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fejedre van növe nem kicsit.

Még ö akar rendelkezni a te lakasoddal/hàzaddal lol

2020. aug. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy kihasznál
2020. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen megertelek, engem ez nagyon-nagyon kiakasztana. A fene is elkuldtem volna.

Persze, majd odaadom a kulcsaimat, hogy random embereket vigyen a hazamba, a medencembe, akik ki tudja hany havert hivnak meg. Aztan amikor hazaerek, szepen elbucsuznak es mennek tovabb bulizni, vagy mi?😂 Legalabb annyit tett volna, hogy meghiv a lazulasara a sajat tarsasagaval a te hazadban, de nem, meg ennyit sem. Ugyis pofatlansag lenne kicsit, de legalabb nem jonne at ennyire kihasznalasnak. Eszem megall, milyen emberek vannak!

2020. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén, nekem ez már ott toxikus barátságnak tűnt, amikor a caps lock-os, 20 üzenetes részt írtad.

Viszont jól tetted, abszolút nem reagálod túl! A ti házatokról van szó, amihez neki semmi köze, nekem meg jogod van nemet mondani.

2020. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!