Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is parasztság, ha...

Szerintetek is parasztság, ha akkor megy valaki mindig WC-zni amikor te éppen eszel?

Figyelt kérdés
Panel, ebből kifolyólag a WC kb a konyha mellett van, és mindent hallani ugyebár. Családtagom kb mindig akkor rohangászik ki wc-re, amikor én pont eszek, ma már rászóltam hogy nem igaz, hogy mindig olyankor jön rá..

2022. márc. 7. 17:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
77%

Az a parasztság, hogy elvárod tőle, hogy visszatartsa. Ha éhes vagy, akkor eszel, nem finnyáskodsz. Vagy ha tényleg felkavarja a gyomrod a tudat, akkor beviszed a kaját a szobádba, és ott fejezed be.


U.i. munkahelyünkön a pihenőből nyílik a személyzeti wc. Mi eszünk, a kolléga meg jön fosni. Éhenhalnál :D

2022. márc. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Jó s.zar munkahelyen dolgozhatsz :D
2022. márc. 25. 07:25
 33/37 anonim ***** válasza:
51%
Te meg jó szar helyen laksz 😂😂
2022. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
tény, hogy nem jó hely ez
2022. márc. 25. 12:00
 35/37 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan személyzeti WC van hogy koedukált. Van 1 db piszoár és egy rendes WC. és már senkit nem erdekel h nő van-e bent a Wc-ben, pont csak a hátát látni a kollégának aki a piszoárnál áll, amúgy is ki nézegetné.
2022. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
67%
Én meg utaztam ma a buszon és valaki befingott. 1-2 percig ott volt a levegőben az átható fingszag, én majd megfulladtam... Az ilyet addig tudnám ütni, amíg mozog...
2022. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta sikerült elköltözni? Vagy még mindig a szaró családtagodat hallgatod evés közben?
márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!