Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy lakóházban a szomszéd...

Ha egy lakóházban a szomszéd naponta többször füvezik az legális? Rettentő zavaró, hogy pillanatok alatt beszökik a lakásomba a fű szaga, naponta többször.

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom miért lettem lepontozva, de oké akkor nyomjátok fel, nektek lesz szívás utána a szr szomszédi viszony, engem aztán nem zavar.

¯\_(ツ)_/¯

(#9)

2022. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd rá, hogy állítson az ablakába vagy az erkélyére egy erős(!) ventillátort, ami kifelé fúj. Ügyesen beállítva ez megakadályozza a füst gomolygását, és azonnal elfújja a háztól, így senkihez nem megy be. Cigivel működik, úgyhogy gondolom fűvel is. Aztán ha nem hajlandó, még mindig feljelentheted.
2022. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A fű illegális, szóval nem, nem lesz legális attól, hogy otthon fogyasztja el :D

Az, hogy mit csinálhatsz, attól függ, mi a hozzáállásod a dologhoz. Ha nem akarsz ártani neki, csak zavar a szag, akkor még jót is teszel vele, ha szólsz, hogy az egész ház élvezi az áldást, mert mint a válaszokból is látszik, előbb-utóbb fel fogják nyomni a szomszédai. Igazából a fűnek olyan intenzív szaga van, hogy panelban a szellőzőrendszeren át is átmegy, szóval az sem megoldás, ha benn szívja. Legjobb az lenne, ha szabadtéren szívná el, másoktól távol.

Ha a hozzáállásod olyan, hogy "pusztuljon a drogos féreg", akkor persze feljelentheted. Jó eséllyel nem csukják le egyébként, de lesz egy olyan bélyeg az életén, ami miatt bizonyos helyekre már nem veszik majd fel dolgozni.

2022. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!