Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet egy ilyen szomszédda...

Mit lehet egy ilyen szomszéddal tenni?

Figyelt kérdés

Kisebb társasház és mellettünk laknak. Nem dolgoznak, állandóan otthon vannak, semmiben nem fáradnak el.

Felcserélték a nappalt az éjszakával, amihez semmi közöm, de éjjel kiülnek az erkélyre és hajnalig nyomják a dumát jó hangosan, megállás nélkül. Nem ordítanak, nem randalíroznak, de rettenetesen hangosan beszélnek és a belső udvar is visszhangzik. Mi pedig nem tudunk aludni, mert pont arra néz a szobánk. Ha becsukjuk az ablakot, akkor valamennyivel jobb, de a folytonos monoton morgás, megállás nélküli duma akkor is áthallatszik, főleg hogy olykor hangosabban beleordítanak a mondandóba. Jó lenne kinyitni az ablakot, de lehetetlen miattuk.


Már beszéltünk velük, teljesen hatástalan. Lehet ezzel valamit kezdeni? Nagyon-nagyon zavaró!

A füldugót próbáltam, rettenetesen fáj tőle egy idő után a fülem, sajnos nem tudom használni.



2022. máj. 18. 14:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es! Sajnos csak a mi és az ő lakásuk szobája néz az udvarra, a többieké a másik oldalra, őket nem zavarja annyira. Nem nagy társasház.
2022. máj. 19. 06:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, ők mikor alszanak, valószínűleg napközben, amikor te tök jogosan flexelhetsz vagy csiszolhatsz fémet, fúrhatsz, véshetsz, rádiót hallgathatsz az erkélyen normál hangerő, kurjongathatsz kB 3-5 percenként, vagy amit gondolsz. Esetleg a rokonság ól befogadhatsz pár hétre nyűgös kisgyereket, folyton ugató kutyát, stb.
2022. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

llyen problémánk nekünk is volt, nem tudtuk, mi a módja, most már azóta igen.

Rendőrség köteles kijönni, akár minden nap lehet hívni, pár után büntetni fognak. Ha utána "bosszút áll" rajtatok (ha félnél ettől, én féltem), a rendőrségen már nyoma lesz a bejelentéseiteknek és egyértelmű lesz, hogy ez csak bosszú.

Utána jegyző és birtokvédelem, de ez jó, ha meg van támogatva egy pár rendőrségi jegyzőkönyvvel.

2022. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És keress nyugodtan ügyvédet, ők is segítenek. (Igaz az pénz, de inkább, mint költözni, főleg, ha szerettek ott lakni.)
2022. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!