Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon engem kerül ennyire?

Vajon engem kerül ennyire?

Figyelt kérdés

Panelban élünk, van egy velem egyidős fiú, aki régebben minden reggel akkor indult iskolába, amikor én. Általában egy villamossal mentünk, csak ő valamivel hamarabb szállt le, mint én, mert nem egy iskolába járunk.

Egyszer hazafele beszélgetést kezdeményeztem vele, amire teljesen vevő volt, majdnem egy órán át beszélgettünk a háztömb mellett. Korábban nem ismertem, csak köszönőviszonyban voltunk, de iskola után is sokszor láttam az esti órákban, valamint hétvégén is gyakran láttam.

Amióta beszéltünk, (több hónap is eltelt azóta) nagyon ritkán látom, reggelente soha, hazafelé is csak nagyon ritkán, hétvégente pedig szinte soha.

Facebookon ő jelölt be még akkor amikor beszélgettünk. Tegnap este írtam neki, hogy régen láttam, illetve megkérdeztem, hogy másik iskolába jár e azóta. Azt írta, hogy ugyanoda jár, csak az órarendje lett más.

Ettől függetlenül nem látom se hétvégén, se esténként, mint régen.

Elképzelhető az, hogy csak egy véletlen egybeesés történt, hogy pont azután lett más az órarendje, miután beszéltünk?



2022. máj. 25. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Facebookon írtál neki, tehát megtetted az első lépést.


Ha nem fog keresni, akkor nem akar tőled semmit.

2022. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!