Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem vagy a szomszéd asszonyn...

Nekem vagy a szomszéd asszonynak kellemetlenebb hogy meglátott meztelenül?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis tegnap estefelé, hogy épp fürödni készültem.Egyedül élek, családi házban.Már teljesen levetkőztem fürdéshez, amikor eszembe jutott hogy a felmosót meg kint hagytam.Gondoltam gyorsan kirohanok érte.A terasztól kb. 3 méterre volt nekitámasztva a falnak.Én nem vagyok alapból szégyenlős, de tudatosan nem szoktam és nem is szeretek meztelenkedni.De gondoltam kimegyek érte,megfogom és már jövök is be, 10 másodperc az egész.Így is tettem.Kimentem a teraszról leléptem,odamentem a felmosóhoz,megragadtam,és akkor megláttam hogy a szomszéd nő kb. 10 méterre tőlem a kerítésnél áll és meredten bámul rám.Én is megtorpantam egy pillanatra,de megfordultam és bementem a felmosóval.Valószínű a nő se bámult vagy ilyesmi, csak gondolom a mozgásra odapillantott és megragadt a tekintete,mert nem "hétköznapi" hogy meztelenül rohangál a szomszéd.Megilletődött.De gondolom elkapta aztán ő is a tekintetét,én meg ugye beviharzottam a házba a felmosóval :)

Amúgy jóba vagyok a szomszédokkal...nem vagyunk baráti viszonyba, de normális emberi kapcsolat van köztünk, köszönni szoktunk egymásnak ha találkozunk kint az utcán, vagy az udvaron.Néha beszélgetni is szoktunk általános dolgokról, és kölcsönös apróságok,szívességek is voltak.

Ahogy írtam nem vagyok szégyenlős,de azért mégis egy kicsit kellemetlennek érzem, hogy így látott.Vagy neki kellemetlenebb volt? Minden csoda 3 napig tart alapon 3 nap múlva elfelejti,mintha meg sem történt volna?



2022. júl. 9. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Minket rendszeresen látnak,de az elején nekik volt. 43N
2022. júl. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem vagy szégyenlős, ezért neki kellemetlenebb helyzet. Gondolom tanult belőle, legközelebb nem fog annyira feléd nézelődni ha nem akar olyat látni
2022. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok annyira szégyenlős,de azt nem tudom hogy ő mennyire az :) Ahogy olvasható van olyan nő, aki nem nagyon zavartatja magát :)

Azt meg nem lehet irányítani hogy hova figyeljen az ember.Ha kimegyek az udvarra és hirtelen hallok egy nagy zajt a szomszédtól, vagy valami fura mozgást látok a szemem sarkából akkor önkéntelenül is odanézek, és nyilván ha valami olyasmit látok ami meglep vagy több mint furának vélem, akkor nem tudom elkapni azonnal a tekintetem, addig nézem míg el nem hiszem, míg meg nem győződöm arról hogy ez tényleg a valóság.Még akkor is ha hidegen hagy vagy nem érdekel amit látok.

2022. júl. 10. 08:32
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb már nem lesz meglepetés neki. Lehet örül neki hogy lát egy jó meztelen pasit a férjén kivül.
2022. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szomszédasszony már rég túltette magát rajta. Te voltál ott előtte kitárulkozva. Szerintem csak te rugózol most is ezen, szerintem ő lehet, hogy már rég el is felejtette, mikor fogalmaztad a kérdést; őt szerintem nem is érdekelte. (Látom, hogy régi a kérdés; és nem olvastam el a kifejtését.)
2022. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!