Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki az országon belül lakóhely...

Aki az országon belül lakóhelyet váltott az honnan költözött hová és miért, jól érzed magad az új lakóhelyeden?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Borsodból költöztem Pest megyébe

Gyűlölöm

2 éve élek itt

Soha nem fogom megszeretni...

Itt élünk a párommal és a fiammal saját házban így Borsodba már csak látogatóba megyek sajnos.

2022. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gyűlölöd??
2022. aug. 1. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Békésmegyéből cuccoltam fel Budapestre még 2013 ba. Nekem nem jött be a pesti élet így Budapesttől nem messze kerestem munkát meg lakhatást egy kis városba, ott jól éreztem magam. Aztán amikor találtam jobbat Fejér megyébe akkor oda mentem. Aztán ismerősöm Komárom-Esztergom megyébe ajánlott jó állást így átmentem oda. Onnan hazamentem Békésmegyébe más egyéb okok miatt, de annyira nem volt jó állás hetőség hogy nem láttam értelmét annak hogy ott maradjak hosszútávon. Akkor közelebb mentem Bács-Kiskun megyébe mert ott összejött egy egész jó lehetőség, de sajnos nagyon nem jártam jól hosszútávon így inkább visszamentem Komárom-Esztergom megyébe az ottani előző munkahelyemre mert részben rábeszéltek hogy menjek vissza, és akkor tudtak nekem szállástbiztosítani ami nekem hatalmas előny volt merrt sokat spórolhattam, igaz osztoznom kellett a szobán ennyi hátránya volt, de jófej társaágba ekrültem így jól éreztem magam, de egy idő után vágytam arra hogy egyedül lehessek így találtam egy egész jó albérletet ahol vagyok most is. Eddig itt érzem magam a legjobban. A város sem rossz, lakóközösségbe nagyot csalódtam pozitív értelembe mert nagyon sok rendes ember lakik a lépcsőházba, barátságosak, közvetlenek, nem a zavarjuk egymást. Aki esetleg hangos munkát végezne, mondjuk fúrni akar minden egyes lakóval megbeszéli hogy mikor csinálná és kb meddig.
2022. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyháza mellől költöztem Budapestre 1998-ban. Nekem nagyon bejött a fővárosi élet. Megnősültem, lakást vettünk, lett két gyerekünk és viszonylag jól keresünk.
2022. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kalocsáról költöztem Dunaújvàrosba munkahely miatt.1 évig céges busszal jártam de màr unalmas volt a sok utazás,most albérletben vagyok.

Nagyon elégedett vagyok,tetszik hogy sokkal több szolgáltatás van,ugye nem megy el napi 2,5 óra utazàssal.Egy nagyon jó 1,5 szobás lakást fogtam ki 70ezerért,központi helyen,szomszédok kb mintha nem is lennének,azzal sincs baj.Esetleges munkahely vàltàs esetén is jobb helyen van.

2022. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Budapestről Vas megyébe költöztem és megbántam!
2022. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Győrből költöztem Sopronba. Nem bántam meg.
2022. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!