Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire szereted azt a...

Mennyire szereted azt a helyet ahol jelenleg most élsz?

Figyelt kérdés

Melyik megye az?

Ha esetleg publikus akkor megyén belül is megnevezheted.



2022. aug. 4. 23:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Fejér megye, rengeteg cigány. Néha félek mikor balhé van, meg felgyújtanak valamit. Nem vagyok rasszista de ezek kihozzák az emberből az ideget.Szemetelnek,ordítoznak,a portájuk mint egy szemétdomb. Elmennék de hová? Itt él a családom. Szívesen élnék olyan helyen, ahol bejárhatom az erdőt biztonságba.
2022. aug. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Csak a közeli tűzoltóság végett szeretem.
2022. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ócsa

Gyűlölöm....

2022. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, Újpest. El nem költöznék innen.
2022. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Újpest. Újpest központ. Magát Újpestet szeretem de magát a házat nem. 1898-ban épült régi házban pici lakás, gáz nincs, villany fűtés, villanybojler, villatűzhely, a villany keretbe nem fogok beleférni. Ez a lakás egy szükségmegoldás, van egy nagyobb panelen itt Újpesten az ujpest központ másik oldalán, klímás, felújított, rezsi keretbe beleférő ezelőtt ott laktam de most nem lakhatok ott. Azt szerettem.
2022. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét, utálom. Egy porfészek, de szó szerint. Nyáron extrém hőség, porzik minden. Nagy a szmog, mindenki autóval jár. A tömegközlekedés is tragikusan rossz. Itt semmi izgalmas program nincs, semmi látványosság. Unalmas, nyugger város. Zavar, hogy nincs folyója a városnak, vagy legalább egy patak, de még egy természetes tó sincs itt, a dombokról, hegyekről már nem is beszélve. Lapos, unalmas. Viszonylag közel van Szeged és Budapest, de ha jobban bele gondolunk, nincsenek is közel, 85 km már nem igazán a szomszédság. Semmilyen nagyvárosi jellege nincs. Földszintes parasztházak a már a belvárosban elkezdődnek, utána meg hirtelen a paneldzsungelben találod magad. A város kb. egyötöd részében kisebbségiek élnek, no go zóna. Van pár szép épület a központban, és ennyi. Fiataloknak nem való, innen mindenki húz el, aki csak tud. Sajnos én nem tehetem meg, pedig elmenekülnék innen. Kecskemét nem egy város, hanem egy tanyaközpont. Mercedes gyár ide vagy oda.
2022. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Sopron


Már nem igazán szeretem. Túl sokan lettünk, brutális árak, nincs hely sehol, nincs parkoló, állandóan extrém dugó van a városban és mindenki idegbeteg. Utóbbi pár évben nagyon megsokszorozódott a zebrán elütöttek, a biciklis balesetek és a halálos gázolások száma.

Ez egy alapvetően elég kicsi város volt, csendes és sok zöld volt, most meg egy betongettó ahol nem javítanak semmit vagy csak 20 évente és rohad minden meg mállik.


Olyan extrém magas árak vannak, hogy állandóan tele bezárt helységekkel a város, mert sok minden hamar bezár és tönkremegy, olcsó helyeket meg nehéz szerezni, mert ha ott van konkurencia akkor esélytelen.


Ahhoz képest, hogy micsoda túlzsúfoltság van, semmi normális szórakozóhely és szórakozási lehetőség nincs, konkrétan teljesen nulla az éjszakai élet a városban. Ezen mondjuk mindenki kivan bukva aki idejön.


Az is sokat elárul, hogy az összes Soproni facebook csoport tele van veszekedéssel meg gyűlölködéssel. Állandóan téma a keletiek meg az állandó bevándorlás és pusztítás.


Nagyon mérgező lett a légkör ebben a régen csodás kisvárosban.

2022. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Győr. Elmegy kategória. Kecskeméten is laktam, az egy nagy lófütty.

Meg Újpesten is... talán az volt a legjobb, bár ott is szr volt xd A szomszédok, a környék... annyi h pest szal minden is van... de maga a környezet halál.

Pécsen is laktam igaz nem sokat, de az is olyan elmegy kategória volt... szal... ja.

A Bakony nekem totál ideális lenne HA lenne annyi pénzem hogy ne kelljen dolgozni, lenne víz gáz csatorna nameg net... térerő. DE a környezet pazar.

2022. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Győrben.

Hát végül is nagyjából rendben van, de messze nem olyan nagy durranás mint ahogyan sokan el vannak ájulva tőle.

Még régebben mesélték nekem, hogy Sopronban, Győrben és a környéken milyen nagyra vannak magukkal az emberek. Akkor azt hittem túloznak de most én is látom, hogy tényleg így van.

Meg itt is már mindenféle cigány vagy annak kinéző emberek vannak, lehangoló. Ez egész ország olyan szinten van már elputrisodva, már az olyan helyek is lecsúsztak amik régen tényleg jónak számítottak.

Errefelé is csak azoknak éri meg lakni akik beszélnek németül és kijárnak dolgozni a szomszédba.

2022. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Veszprém megye.

Régen egy aranyos város volt, sok zöld területtel, méretéhez képest jól felszerelt, kis történelemmel, és igazából tényleg mindene megvolt, ami kellett. Tömegközlekedés is rendben volt, az mondjuk nagyjából most is, csak időközben hihetetlenül sokan lettünk itt. A zöld parkok sorra tűnnek el, hogy mindegyikből parkoló, vagy épp különböző épületek, javarészt boltok, legyenek belőlük. Fákat bár néha-néha pótolnak, nem elég. A város különböző pontjain napi szinten többször alakulnak ki dugók, és már alig van olyan óra, amikor teljes nyugi lenne az utakon, ami így, főúthoz közel élve, nem túl kellemes. Sokan 2-3 autóval parkolnak a társasházak körül, a miénknek meg sokszor az utca végén marad csak hely.

Viszont a városházát, a főteret és a fontosabb helyeket nagyon szépen felújították és modernizálták, szóval azért van jó is.

2022. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!