Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni a falusi...

Mit lehet kezdeni a falusi pletykálkodással? Nagyon idegesítő és pont annak nem hisznek akiről szó van.

Figyelt kérdés

Röviden tömören annyi, hogy kib*szott kíváncsi mindenki, mindenki beleüti az orrát abba is amibe nem kéne. Jönnek lerakodni a térköveket a házunk elé, és kiülnek az utcára nénik, bácsik csak úgy nézelődni.

Szomszéd kérdezősködik (ez si basszus, agyamra megy, állandóan kérdezgetni kell mindenről....) hogy mi van, hogy vagyunk, mindenki jól van-e, aztán persze az a vége mindig, hogy adunk-e 1-2 darab térkövet...

Már ennyiből tudni, hogy ezeket semmi sem érdekli, csak hogy valami izgi történet kerekedjen ki az egészből.

Én hülye meg nem azt válaszoltam, hogy persze minden rendben.


/Aztán faterod hol van, nem láttuk már mióta. /

-Jól van ő is, korházba kellett mennie kontrollra, de már itthon van, most alszik!

Jaaa jól van akkor.


Namost!

Pár nappal később azt hallom vissza, hogy sajnálják, hogy apám kórházban VAN, reméljük hamar meggyógyul!

Megnyugtatom őket, hogy NINCSEN kórházban, semmi baja!


Majd szintén pár nappal később azt hallom, hogy jajj de sajnálják, hogy apám meghalt a kórházban. A hátam mögött hallom, hogy a nagyothalló néni sugdolózik (mindenki hallja) hogy ott a gyerek akinek meghalt az apja!

Már eléggé felháborodva beszélek vissza, hogy miről beszélnek, apám jól van, semmi baja!


Aztán meg még én vagyok a hazudós, hogy hogy merem azt mondani, hogy apám meghalt, pedig nem is.



Agyam eldobom, nagyon felcseszi ez az agyamat. Hogy lehet ennyi rakás ember ennyire elcseszett életű, hogy ez legyen a hobbijuk???

Semmi félrevezetőt nem mondtam, direkt beszélek ilyen egyszerűen, emrt tudom, hogy az átlag idős emberrel úgy kell beszélni, mint egy zárt osztályos hülyével. Tisztelet a kivételnek!! De ezek... sz*r életű csürhe.


2022. szept. 1. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

na, a kérdés lényege kimaradt. Hogy ez ellen mit lehet tenni? Min változtassak, hogy leszokjanak erről, vagy hogy egyáltalán ne szóljanak hozzánk ilyen téren?


Igazából unom, unjuk, hogy csak érdekből kérdezősködnek, meg ha kell valami, aztán meg még minket járatnak le a hülye pletykájukkal.


Nem egy eldugott falu ez, sőt nem is falu, annál nagyobb, de annak is csak olyan részlete, ahol sok utcányit csak ezek a sz*réletűek lakják.

Nem rosszak ők, nem bűnöznek, nem lopnak (bár ki tudja) csak rendkívül egyszerűek. Buta, egyszerű nép.

2022. szept. 1. 11:39
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj, hogy azt hiszik, hogy ha már 30 emberen végigment a történet akkor az úgy van és az az igazság.

Elképzelni sem tudom, hogy én hogy ítélhetnék meg valakit úgy, hogy kb 20 emberen terjedt el hozzám az üzenet. tehát a marika néni mondaná, hogy az uramnak az öccsének a kutyájának a macskájának az unokaöccse hallotta, hogy a pista meg a jóska beszélték, hogy a feri mondta ezt és ezt...

Agyrém

2022. szept. 1. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki hülye csak te vagy villamos :) Amúgy neked is qva sok szabadidőd van beillesz a faluba :)
2022. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet az ilyen emberekkel szóba állni, ha meg valaki kérdezi, hogy miért nem beszélsz velük, akkor meg kell mondani kerek perec, hogy x.y azt hazudta mindenkinek, hogy meghalt az apád. Ezt mindenhol komolyan veszik, súlyos dolog, nem hinném, hogy te bárhogy is rosszul jönnél ki belőle.
2022. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Akkor mit szólnál ahhoz, amikor valaki remeg és panaszkodik,hogy el akar válni a férjétõl stb;stb.A végén én is mondtam a férjemrõl dolgokat, (azt hittem egy értelmes tanult diplomás nõröl van szó)mert mindig is éreztem,hogy egy irigy nõ.A lényeg amit én mondtam,mindenkinek él pletykálta, de ugy képzeld el,hogy a kis városban egy nap alatt végig futott,hogy én mit mondtam.Biztosan magáról semmit sem mondott, hanem azt adta elõ amit én mondtam.Ja és én egy kis városban élek külföldön.Még ahhoz sincs kedvem,hogy odamenjek hozzá és megkérdezzem,hogy miért tetted, ugyis neki hinnének nem nekem.
2022. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Félreérted a helyzetet. Ők szellemi fogyatékosok.
2022. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
LoL
2022. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ez ellen mit lehet tenni? Min változtassak, hogy leszokjanak erről, vagy hogy egyáltalán ne szóljanak hozzánk ilyen téren?"

Mondjuk ne állj szóba velük? Nem kell köszönni vagy visszaköszönni, ha nagyon szólongatnak mondd hogy nem akarsz beszélgetni, és ennyi. A sok hülyeségen amit kitalálnak pedig nevess egy jót, hogy mekkora élettelen barmok, aztán engedd el.

2022. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre válaszolj ezzel, mintha nem hallottad volna a kérdést:

Mit szól ehhez az időjáráshoz Mari néni/ Józsi bácsi?

2022. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond a nagyon pletyiseknek, hogy: "Igen, nagyon ráérnek másokkal foglalkozni".
2022. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!