Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyedül hogyan jutottatok ki...

Egyedül hogyan jutottatok ki Angliába (család, barátok segítsége nélkül)?

Figyelt kérdés

Mi a menete? Állásközvetítő? Vagy itthonról keresek állást és kiutazok? Vagy kimegyek egy kis kezdőpénzzel és ott kezdek? És mi van a Brexittel?

Barista+Pincér végzettséggel és társalgási, folyékony angollal van esélyem vendéglátásban? 22 éves lány vagyok. Itthon hónapról, hónapra élek.


2022. szept. 10. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod hova mész ki, akkor youtube óriási segítség lesz. Tele a net a különböző brit nyelvjárásos videókkal. Vannak videósok, akik külön ezzel foglalkoznak, hogy egy nyelvjárást mutatnak be, sokszor akár mémelve, viccesen... insta/tiktok-on is biztosan vannak tartalmak.


De mondjuk egy cockney-val kezdhetsz bátran 😉

2022. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az akcenusoktól parázz, hanem attól, hogy ki tudsz e jönni egyáltalán és itt tudsz e maradni törványesen. Nagyot változtak a szabályok sajnos az újonnan kitelepülők számára, kel hogy legyen munkahelyed leszervezve előre, a fizetésed egy bizonyos összeg felett kell, hogy legyen, ki kell fizetned egy alap egészségügyi hozzájárulást előre ami nem kevés, bizonyítanod az angol nyelvtudásodat, stb. Ezeknek nézz azért utána, mielőtt komolyabb álmodozásokba kezdesz
2022. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez nem álmodozás, tisztában vagyok ezekkel, ettől még lehetnek más félelmeim.
2022. szept. 11. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!