Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Otthon élsz még? Mennyi...

Otthon élsz még? Mennyi ideig tudtál együtt élni a szüleiddel? Milyen volt velük élni és milyen most nélkülük? Mi okból költöztél el és hová? Milyen volt akkor és most a viszonyok? Ha otthon élsz akkor el szeretnél majd költözni?

Figyelt kérdés

El tudod képzelni életed végéig azt hogy otthon lakj?

Ha nem szeretnél el költözni soha sem azt mi okból gondolod így?



2022. szept. 26. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen költöztem el. Akkor robbant be a csok téma.

Most, vagy soha. Ezt gondoltuk a barátommal, mivel rohanosan mentek fel a ház árak. Gyereket nem akarunk, csok nem játszik nálunk, így vettünk gyorsan akkor egy házat készpénzzel.

20 km-re lakok anyámtól.

Jó volt a viszonyunk a költözés előtt is. Őszintén szólva jobban szerettem vele lakni. Hiányzik.

2022. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
34 éves voltam, eladtuk a kertünk felét, abból sikerült venni egy lakást nekem. Saját erőből erre nem lett volna esélyem, mint sok más embernek sem. A viszonyom jobb lett.
2022. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!