Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumban veszettül horkol...

Kollégiumban veszettül horkol a szobatársam!?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet all fent, hogy mar a sulikezdes ota egy szobaba alszok ezzel a csajjal, eddig minden oke volt, csak hogy ma este megallas nelkul horkolt, de konkretan ferfiakat megszegyenito hangossagban. Hajnali 3 ota vagyok fennt, miatta, es hat nyilvan nem tetszik nekem a dolog.

Ket orat forgolodtam, majd 5kor elkezdtem keszulodni, mert hat ha mar elbas.zta az en alvasom, akkor legyek tevekeny, az asztalomnal felkapcsoltam a kis asztali lampam es lattam, hogy felebredt, mert rosszallo pillantasokat vetett felem. Nyuszim, te miattad vagyok fennt, megis mit gondoltal, majd 5 orat az agyban forgolodva hallgatom a horkolasod?

Mit tudnek csinalni ilyen helyzetben?


2022. szept. 27. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Valószínüleg nem gondolt semmit a ,,nyuszid", mivel az ember általában nem tudja, hogy horkol, ha nem mondják neki. Higgadj le, mond el neki, hogy horkolt és nem tudtál miatta aludni, erre ha normális felajánlja, hogy legközelebb ébreszd fel ha zavar, és ezzel meg is van oldva a probléma. Ha nem ajánlja fel, bunkózik akkor nézz utána, hogy mi a menete a koliban az új szobatárs keresésének.

Amúgy ha eddig nem horkolt, akkor valószínüleg csak el volt dugulva az orra vagy szokatlan pozícióban aludt és ez nom fog túl gyakran előfordulni.

2022. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, es a szomszed szobaban levo lanyok is mondtak ma reggel, hogy felebredtek az o horkolasara.
2022. szept. 27. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Füldugó, fáradj el napközben szellemileg és fizikailag is, nyugtató, olajos kaja (kajakóma) stb.


Én kolis vagyok, nagyon jó alvó, arra se kelek fel, ha buliznak mellettem.


Nem mindenkinek való a koli. Ha ez zavar, menj albiba. De a horkolás nem szándékos, nem lehet számonkérni máson.


Vagy lehet más szobatársat kérni.

2022. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

És szerinted tehet róla, hogy horkol, te szerencsétlen?


Hisztéria meg nyuszimuszizás helyett inkább vegyél egy füldugót, vagy költözz át másik szobába/albiba.

2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Bebim, nagyon a szivedre vetted, nyughass inkabb. :) Egyebkent meg ha 3 embert kolt fel a horkolasval, akkor arrol mar igenis tehet. Nem en leszek az, aki koltozik, mert amelyik este horkolni fog es felkolt engem, akkor felkapcsolt villanynal fogok zenethallgatni, csak persze, hogy erezze a torodest. :)) Majd meglatjuk, ki birja tovabb.
2022. szept. 27. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"Egyebkent meg ha 3 embert kolt fel a horkolasval, akkor arrol mar igenis tehet."


Ezt milyen logika mentén kell értelmezni? Én úgy tudtam, hogy az ember nem tudja irányítani, hogy mit csinál álmában, ebbe beletartozik az is, hogy hogyan lélegzik és milyen pozícióban alszik, így a horkolás sem szabályozható. Ezek szerint akkor mégis? Vagy ha mondjuk két ember hallja, akkor még nem tehet róla, de ha ez a szám eléri a hármat, akkor már igen, onnantól már tudja szabályozni?


Viccet félretéve, mi az elvárás itt a részedről amúgy? Hogyan szabályozza a saját horkolását? Tegyen fel valami horkolásgátló tapaszt? A barátom horkol, szóval ha erre valóban van effektív megoldás a cuki kis atomfizikus agyacskádból, akkor szívesen megfogadjuk mi is.


Közölted már vele amúgy ezt a dolgot értelmes felnőtt ember módjára? Nem a hisztikére gondolok.

2022. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Hogy te mekkora suttyó vagy.

Elhiszem, hogy zavaró, nekem a férjem horkol. Bazi idegesítő. De azt írod, hogy amúgy nem szokott. Akkor vagy csak be van dugulva most az orra, vagy istenesen berúgott este. Pár éjszakát nyugodtan kibírsz. Vegyél füldugót. Ne szivacsosat, hanem olyat ami viaszos, mert az a jó. (Sajnos nagy tapasztalatom van.)

A néha horkolás meg a hangos zene között két különbség van. Az egyikről nem tehet az ember, a másikról igen. És az egyik miatt nem rúgnak ki a koliból, a másik miatt igen. Szóval te fogod húzi a rövidebbet.

Remélem ez csak középsuli és nem egyetemista létedre vagy ilyen hisztis pukkancs. Mindenki horkol néha. Te is, nyugodjál meg. Ha ennyit nem bírsz ki, készülj rá hogy max a macska fog veled egy ágyban aludni, mert férfivel ilyen idegbeteg hozzáállással nehéz lesz együttélni.

Minek mentél koliba, ha ilyen kiállhatatlan vagy? Vagy téged komolyan meglepetésként ért, hogy az embernek néha el van dugulva az orra?

2022. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy a kolikban néha az ilyen hisztis lánykákat szokták megtépni, aztán mindjárt meg is tanulják, hogy hol a helyük. :D
2022. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem ébred az ember örömmel horkolásra nassasszony, de attól még egy farönk maradsz, - mert ismeretlenül sem írunk ilyen stílusban másoknak, mint ahogy te megengeded magadnak! Túl sokat képzelsz magadról!
2022. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy barátom is így járt, kipróbált mindent de nem tudott pihenni.

Egyszer este megszorongatta a horkoló nyakát 😂 elpattant a cérna. Nem azt mondom hogy tedd ezt, hanem hogy próbálj meg másik helyet intézni magadnak (szerintem át lehet kérni magad másik szobába) mielőtt még baj lesz

2022. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!