Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok a szomszédban napok óta napközben az udvarról is hallom sok kiskutyus ugatását kicsit azért zavaró egésznap ezt hallgatni annak ellenére hogy állatbarát vagyok macskájuk nincs kutya pártiak van néha pár perc szünet meg van három nagy kutyájuk is
2023. jan. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Normális, főleg ha kisebb kutyák. Nem nagyon lehet vele mit csinálni sajnos, majd ha nagyobbak lesznek, akkor valószínűleg kicsit kevesebbet fognak ugatni, plusz az sem biztos hogy megtartják mindet.
2023. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen elhiszem
2023. jan. 5. 15:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Most csend van szerencsére
2023. jan. 5. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Kérdés, hogy az ugatás nem-e azért van, mert ellátásra szorulnának a kutyusok? Foglalkoznak velük eleget?
2023. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális. Vidéken is vannak zajok, flexelés minden hétvégén hajnalban stb stb a kutya azért kutya, hogy ugasson.
2023. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos zavaró lehet. Én városában élek panelben, csendes, szomszédos se hallok. De ha kimegyünk anyóshoz egy várossal odébb kertesházba, ott az egyik szomszédba a kutya ugat mert egész nap be van zárva a ketrecbe, a másik oldalt meg a csirkék hangját, meg a szomszédokat, pár házzal arrébb még mindig vágnak valamit ami nagy zajjal jár.nem irigylem, sőt engem idegesít egy idő után ezek a zajok.
2023. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Pfff, legyél akkor büszke a k*rvajó lakásszigetelésetekre, én is panelben lakom már 35 éve, és jelenleg évek óta mindennap azt kell hallgatnom, hogy a felettünk lakó torkaszakadtából üvöltözik a feleségével meg a két kislányával. -.-

2023. jan. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!