Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakókat nem idegesíti...

Panelban lakókat nem idegesíti hogy nem tudnak kiülni a kertbe?

Figyelt kérdés

Nem tudnak csak úgy kiulni hanem fel kell oltozni es az utcan leulni egy padra ahol mindnrki bamul.

Nincs egy sajat tered ahol a kutyaval labdazol,hanem a kozos zoldfeluleten kell osztozni

Napozni se tudtok kiulni mint most a joidoben


2023. jan. 7. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Amihez nem szoktak hozzá az nem hiányzik.
2023. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Panelben azért élnek az emberek mert saját lakás gondolata erősebb mint kiülni a kertbe.

Aki pedig bérel, az adott helyen szeretne élni és ez, meg az ár szintén fontosabb tényező mint a kertben ücsörögni.

Minek is ha ott a park ha szabadon szeretnék üldögélni

2023. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
94%
Nem szeretek üldögélni a szabadban, így nem hiányzik. Gyerekkel úgyis el kell menni a játszótérre meg mindenfele sétálni, újakat látni. Házi állat nincs és nem is lesz.
2023. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Családi házban nőttem fel. Egy kezemen meg tudom, hányszor üldögéltünk az udvaron. Évi kb 3-szor. Azt megtehetem az erkélyen is. Akkoriban is inkább az utcán bandáztam, a városban csavarogtam. Most társasházi lakásban lakok és nem különösebben hiányzik.
2023. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Férj családi házban nőtt fel. Nem nagyon ért rá a sok kerti munka miatt kint ücsörögni. Vannak parkok, ha valaki a zöldben akar lenni. Én még az erkélyre sem ülök ki, nem hiányzik.
2023. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem hiányzik, sajnos az erkély kicsi ahhoz, hogy oda kiüljek
2023. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A fűnyírás és a hólapátolás sem hiányzik nekem.
2023. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
23 éves koromig falun éltem, szerinted hányszor ültem ki a kertbe? Hát kb. kétszer.
2023. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít. De pl ezért (sem) vettem még kutyát. Kertes házból vidékről költöztem panelba. Teljesen jól elvagyok. Majd ha lesz lehetőségem, építek házat, hogy legyen saját kertem meg kutyám. Addig jól elvagyok itt.
2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban nőttem fel, nekem hiányzik nagyon a kert, és idegesít, hogy csak beltéren van egy privát terem. Viszont szeretek lakásban lakni, és nem szeretnék sose házban.
2023. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!