Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakókat nem idegesíti...

Panelban lakókat nem idegesíti hogy nem tudnak kiülni a kertbe?

Figyelt kérdés

Nem tudnak csak úgy kiulni hanem fel kell oltozni es az utcan leulni egy padra ahol mindnrki bamul.

Nincs egy sajat tered ahol a kutyaval labdazol,hanem a kozos zoldfeluleten kell osztozni

Napozni se tudtok kiulni mint most a joidoben


2023. jan. 7. 14:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hiányzik. De nem bírta a család fizetni a ház rezsijét így muszáj volt lakásba kényszerülünk.
2023. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek hiányzik, van, akinek nem.
2023. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Metionin ***** válasza:
86%
De. Kertesben nőttem fel és ez nagyon hiányzik.
2023. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, amikor volt kertünk akkor sem igazán ültem ki oda. Már gyerekként is tetszettek a panelok körüli parkok és játszóterek. Sosem zavart, hogy "néznek", tekintve hogy panelban élve megszokod hogy embereket látsz, nem fog senki bámészkodni.


Én mondjuk a céltalan ücsörgés helyett jobban szeretek elmenni valamerre, programot szervezni.


Erkély is érdekes. Nekem szinte mindig volt, családi házban is, panelban is, most is van, de semmi nem késztet rá, hogy ott ücsörögjek. A lakók 90%-a vagy lomtárnak használja vagy oda jár dohányozni.

2023. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki teljesen jól érzi magát panelben, nincs igénye ilyesmire.


Én kertesben nőttem fel és most is kertesben lakunk, kora tavasztól késő őszig szinte állandóan kint vagyunk az udvaron, teraszon. Ott eszünk, játszunk, veteményesezünk, stb., nekem egy kín ilyenkor télen 3-4 hónapig bent ücsörögni. Laktam lakásban évekig, nagyon utáltam, hogy nem lehet csak úgy kilépni az udvarra.


De ez én vagyok, más meg jól elvan a lakásban.

2023. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
21%
Sokan közölük azt sem tudják, mi az a kert...
2023. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
#16 Miért ne tudnák? Attól hogy valaki panellakásban vagy akármilyen lakásban él, még nem lesz korlátolt szellemileg és eljutnak hozzá az információk... :D
2023. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A megszokás szerintem is sokat számít benne. Én panelben nőttem fel és kis kivételtől eltekintve panelben laktam mindig is, most is panelben lakom és nem cserélném el kertesre. Itt ilyen a kilátás és ezt teljesen megszoktam már. Kertesben ilyet nem látni.

[link]

Meg mondjuk egy napkelte.

[link]

2023. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy életmódfüggő. Én pl szabadidőmben szeretek eljárni kirándulni, programokra stb. A hátam közepére nem hiányzik, hogy ilyenkor füvet kelljen nyírni vagy kertet kapálni.
2023. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
28%

Ne haragudj, 18-as, de egy kertes házban élő nem is ilyen kilátást szeretne látni, pont azért megy kertesbe, szóval ezzel senkit nem győzöl meg 😅


Persze teljesen rendben van, ha valaki szeret panelban lakni, sőt, örüljünk, hogy nem kell még több emberrel megküzdeni a kertes ingatlanokért, csak megakadt a szemem a kommenteden, és bevallom, nem értettem, mire fel raktad be ezt a két képet. Mármint, aki kertesben akar lakni, az nem lakótelepi kilát@st akar bámulni, hanem füvet, fát, virágot, kiülőt, kerti tavat, satöbbit, szóval zöldet.

2023. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!