Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljunk, ha a szobatárs...

Mit csináljunk, ha a szobatársunk mindig telefingja a szobát?

Figyelt kérdés

Októberben költözött be a kollégiumba, mivel végzős osztály vagyunk, ezért már csak májusig kéne ellennünk valahogy vele.


Nem tudom, hogy esetleg a gyomra rossz, vagy stresszes, vagy van valamilyen ételintoleranciája, nyilván neki is kellemetlen, mert Ő is érzi, de mióta beköltözött, folyamatosan fingszag van a szobában.


Annyira szellőztetni nem lehet, mert alapból sincs nagyon fűtés így is hideg van, úgy még hidegebb lenne, nyilván még a jobb időben a szellőztetéssel megoldható volt a dolog valamilyen szinten, viszont most... Botrány.


Reggelre már hozzászokik az orrom a fingszaghoz szinte, és amikor kilépek a szobából tűnik fel, hogy jé ilyen a nem fingszagú levegő?


Néha már kezdek félni, hogy a ruháim is beisszák ezt a szagot :D


2023. jan. 20. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Tegyél csipeszt az orrodra! :D
2023. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Küldjétek el orvoshoz.

Ha nem hajlandó elmenni, akkor szóljatok egy tanárnak akinek ezt igenis komolyan kell venni.

2023. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Darius- ***** válasza:
19%

Hat ez Gàz :))

Amugy nem tudom, kollégiumban nem laktam, amikor foiskolara jartam egy ismerosomnél laktam. Kellene szolni a kollégium vezetojének, nem tudom mi a jo szo erre, hogy rakja ot kulon szobaba, ha megoldhato.

2023. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Ugyanazt eszi, amit ti?

Talán ételintolerancia (én a tejes dolgoktól rotyogtatok mérgező gázokat), talán csak olyan az értendje, hogy káposztát eszik babbal. Orvoshoz lehet érdemes lenne elküldeni, azt viszont már nem szabhatjátok meg, mit eszik... Esetleg próbálkozzatok illatgyertyákkal. Mi a cigi, meg a füvecske eltüntetésére használtuk a koliban, és pöpecül működött.

2023. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szólhattok neki, hogy esetleg elmehetne orvoshoz, de ha nem akarja, akkor nem kényszerítheti rá senki. Nem nagyon tudtok veke mit csinálni.
2023. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Megmondanám neki hogy vizsgáltassa ki magát vagy valami, mert ha tovább fongik akkor belesz4rok az ágyába. A rugáival törlöm ki a sz4ros seggem. A seggszőröm a fogkeféjével fogom fésülgetni. Stb.

Én is tudok neki kellemetlenséget okozni. Tegyen dugót a seggébe.

2023. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi ezt a félévet már kibirod.
2023. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Az élet nagy problémái. Legalább jó nagy durranósakat fingik? Azok pedig nem szoktak büdösek lenni, inkább a halk, sziszegősek, vagy hangtalanok jönnek illattal együtt :D
2023. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Ha magától nem próbál megoldást találni a problémára akkor basztassátok addig amíg nem teszi.Az oké hogy valakinek egészségügyi bajai vannak de ez nem jelenti azt hogy másnak a szagot el kell tűrnie.

Persze ha valami súlyos,nem egyszerűen megoldható dolog akkor ne csesztessétek nagyon.De annyit megtehet hogy kimegy a szobából amikor érzi hogy jönne ki.

2023. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért kíváncsi lennék, aki itt orvost ajánl, maga is elmenne orvoshoz, hogy Jó napot, doktornő! Azért jöttem, mert büdöset fingok.
2023. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!