Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meddig "gáz" ha valaki a...

Meddig "gáz" ha valaki a szüleivel él?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 17:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sose gáz!

Üdv.: Jockey Ewing

2023. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Ismerőseim fele szüleivel él (nő és férfi egyaránt). Nekem ez teljesen hétköznapi, magam sem csinálok ügyet belőle. Lakhatsz Te például úgy is együtt a családdal, hogy majd mindent magadnak végzel el (akár főzhetsz is), így egyedül anyagi megfontolásból választod otthon maradást, nem azért, hogy eltartasd magad, mégis "független" leszel. Ez csupán egy észrevétel.
2023. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Első: egyszerre telibe, ugyanakkor jópofa! :)
2023. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Amíg nem azért teszi, mert anyuci pici babája.
2023. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

4

lemaradt, amíg nem azért teszi, mert anyu pici babája és nem tud leszakadni, vagy önálló életvitelt folytatni addig kb semeddig.

2023. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Újkori találmány, hogy a generációk külön háztartásban élnek. Régen az volt az elterjedt, hogy két-három nemzedék lakott egy fedél alatt, már csak azért is, mert nem létezett sem óvoda, sem öregségi nyugdíj. Bár azt hozzá kell tenni, hogy ez nyilván sok súrlódás forrása is volt egyben. Önállóbb életet élhet a saját szabályai szerint az, aki a szüleitől elkülönül valamelyest, de ha erre nincs mód, azért az sem "gáz".
2023. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%
18
2023. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom de szerintem természet ellenes egy idő után. Sajnos egy életképtelen szr vagyok így még sok pénzt sem tudok keresni. De ha sok pénzem lenne azonnal lépnék. Egy darab sört nem bírok meginni nyugodtan. Nem értem mások hogy csinálják van aki 50 évesen is anyjával él. Én addigra be csavarodok nem azért mert utálnék bárkit is de már nagyon elegem van. De szar fizikai munkával sose lesz sok pénz. Nehéz helyzet nagyon, kár hogy nem vagyok zseni. Két lehetőség lenne ami megmenthet de szerencse is kéne. Lottó és kriptovaluta.
2023. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
6%
18 éves kor után.
2023. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell zseninek lenni, hogy szerezz egy szakmát és elköltözz.
2023. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!