Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek sincs semmi rossz...

Szerintetek sincs semmi rossz abban, ha valaki még felnőtt korára is a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Ez így helyes.Miért kéne elköltözni egy idegen lakásába?A normális az,ha az ember a családjával lakik.Bár én is elköltöztem otthonról,de gondolkozom rajta hogy vissza kéne költözni anyámékhoz.Ők a családom,mellettük van a helyem.És az a tervem,hogyha összejövök egy lánnyal ő is költözzön oda velem anyámék házába és ott éljünk négyesben.Segítünk nekik,ők is tudnak spórolni,mert a rezsiköltség négy felé oszlik,meg mi is tudunk spórolni.Mindenki jól jár.
2019. ápr. 30. 20:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%
:D :D :D
2019. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg semmi rossz nincs benne, csak aztán a gyakorlat nem mindig ezt mutatja.
2019. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Semmi rossz nincs benne, ha tehetném én is velük élnék. Vannak akik nagyon hangoztatják, hogy saját lábra kell állni stb... Mindenki úgy él ahogy akar, csak szeretünk belepofázni mások dolgába... sok majomparádé...
2019. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Nincs, de itt a Gyakorin a népeknek igen, bár nekik könnyű, mert itt a legtöbben már 5 évesen dolgoztak, és 12 évesen házat vettek diákmelóból. Most meg, 21 évesen NASA mérnökök, távmunkában, napi 3 órában, havi 4,5 millióért.
2019. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Semmi rossz nincs abban ha valaki nem repül ki a családi fészekből.Gyerekek szülők,nagyszülők lakjanak mind egy lakásban.Tudjanak egymáshoz alkalmazkodni,ne veszekedjenek és nincs semmi gond.Mindenki jól jár.Hülyeség,hogy egy bizonyos korban ki kell repülni a családi fészekből.Nen kell menni sehová,a család maradjon együtt.
2019. ápr. 30. 21:11
 6/43 anonim ***** válasza:
82%

"Semmi rossz nincs abban" "Tudjanak egymáshoz alkalmazkodni"


Akkor mégis csak van benne rossz. Hiszen muszáj alkalmazkodni egymáshoz. Ezzel nem azt mondom, hogy kötelező rossz, de a valós esetek 99%-ban nem fog működni az együttélés. Főleg az nem fog menni, hogy bekerül egy "idegen" az addigi élettérbe akihez a szülőknek is alkalmazkodni kell a saját otthonokban és az idegennek is alkalmazkodni kell a családi szokásokhoz.


Szerintem a szülők nagy része is örül, ha a felnőtt gyerek elkezdi a maga életét élni, és végre ők is élhetik a sajátjukat, magukkal foglalkozhatnak. Ugyanígy egy fiatal pár sem éppen arra vágyik, hogy esténként anyuval apuval nézzék a TV-t.


Az meg szintén nem éppen a legjobb hozzáállás, ha előre azt nézi az ember, hogy lakjunk egymás hegyén hátán mert spórolás.

2019. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Is-is.

Mi van ha en nagyobb terre, tobb szabadsagot akarok mint amennyi a csaladi feszekben jut?

Masfelol nem mindenutt megy az alkalmazkodas. Sok sikert egy olyan lanyhoz aki majd vegleg odakoltozik a szuleidhez. 100-bol 99 nem fog.

2019. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Igy keletkeznek az anyós viccek. DDDDD
2019. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
56%
Te valamiféle elmebeteg vagy?
2019. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Az én szüleim örülnének ha odavinnék egy lányt,mert az azt jelentené hogy találtam valakit.Szeretettel fogadnák a lányt,nem lenne ellenükre hogy odaköltözzön.Boldogan élnénk mind a négyen.
2019. ápr. 30. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!