Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Odaadtátok volna ingyen a...

Odaadtátok volna ingyen a garázst?

Figyelt kérdés
Két éve eladtam az autóm, és azóta üresen áll a garázsom. Tavaly decemberben a szomszédom megkérdezte, hogy nem használhatná-e legalább télen, hogy reggelente ne fagyjon be a szélvédője. Mondtam, hogy havi 10 ezerért kiadhatom neki, amit nem fogadott el. Azóta láthatóan megsértődött, pedig én is pénzért veszem tőle a tojást, ő meg elvárta volna, hogy ingyen adjam, csak azért mert én nem használom.

2023. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérjél tőle havonta 125 tojást - ingyen!

Akkor beállhat.

2023. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%

Lol, 10ezer forintért kiadtad volna neki, hát mennyire kell fillérbszó nyomorultnak lenni, hogy ezt ne fogadja el?

Hajtsd el a fszba a tojásaival együtt. Én innentől tuti mástól venném.

2023. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%

Az elsőnek van igaza.

Mondd meg neki, hogy havi 125 tojásért megkapja.

2023. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%

Ki enne meg havonta 125 darab tojást? 😀


Amúgy ha ennyit sajnál akkor így járt.. szerintem korrekt ár.

2023. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

4- nem kell mindet megenni, ha nem szereti valaki.

Lehet menni tüntetni, és lesz hozzá muníció!:)))

1-es voltam.

2023. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a helyzet, hogy azt várná, hogy ingyen odaadod a garázst ÉS után még te fizetsz neki a tojásért?

Kicsit furcsának tűnik a gondolkodása.

2023. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%

Miér tpont 125? Miért nem jó az, hogy az eddigi fogyasztásotok alapján megállapítotok egy havi átlag tojásmennyiséget és azt adja ingyen? Mégis mi a francnak kéne havi 125 tojás?:D


Lehet fillérb*szó a szomszéd, amiért nem fizet havi 10 rugót... de... igazából a Kérdező is az, hisz van egy helye amit egyáltalán nem használ, semmi hátránya nem születik abból, ha megengedi a sozmszédnak ha beparkol, mégis elkér egy ilyen zsebpénzt, ami valójában semmire sem jó, csak arra, hogy egy emberi kapcsolatot anyagi alapokra helyezzen.


ha már úgyis van eg ykereskedelmi kapcsolatotok, simán hasnzálhattad volna ezt fizetőeszköznek, de így, hogy nagyra vágytál, semmire se mentél. Így jártál.

2023. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es egy baráti ár, ha ezen még meg is sértődik, biztos, hogy soha többet nem vennék tőle tojást!
2023. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem vágytam nagyra. Tulajdonképpen semmennyire nem vágytam, künönben én magam hirdetném, hogy kiadó a garázs. Ilyen alapon menj el ferihegyre és követeld, hogy ingyen repítsenek Londonba, merthát a gép ígyis-úgyis felszáll nélküled is, miért kellene fizetned érte?
2023. febr. 22. 15:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!