Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Odaadtátok volna ingyen a...

Odaadtátok volna ingyen a garázst?

Figyelt kérdés
Két éve eladtam az autóm, és azóta üresen áll a garázsom. Tavaly decemberben a szomszédom megkérdezte, hogy nem használhatná-e legalább télen, hogy reggelente ne fagyjon be a szélvédője. Mondtam, hogy havi 10 ezerért kiadhatom neki, amit nem fogadott el. Azóta láthatóan megsértődött, pedig én is pénzért veszem tőle a tojást, ő meg elvárta volna, hogy ingyen adjam, csak azért mert én nem használom.

2023. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

", hisz van egy helye amit egyáltalán nem használ, "


Attól még ő fizetett ki érte x millió forintot, és nem a haverja!


Ha a haverja, aki pénzért adja a tojást, ingyen akar garázst használni, vegyen egyet 5-6-8 millióért!

Biztos telik rá, ha 10.000-et sajnál!

Ha meg nem akar venni, béreljen. 30-ért, idegentől.

Vagy ha a haverja felajánlja neki a piaci ár harmadáért, akkor értékelje!

2023. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
6%
hááát jó, kinek mi. Én az emberi kapcsolatok építését előrébb látom, mint egy nem használt helyhez való ragaszkodást. Pláne úgy, hogy simán ki lehetett volna hozni belőle pl olcsóbb vag yingyenes tojásárat..
2023. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
24%

Á, ilyen smucig embernél az lett volna, hogy először csak feleannyi tojást ad, aztán azt mondta volna, hogy csak fizessen érte, hiszen az neki pénzbe' van, míg a másiknak ingyen a garázs!

Tényleg nem gondol arra, hogy azt bizony meg is kellett venni.

2023. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%
13, nem tudom, én nem vagyok gondolatolvasó, ezért szerintem fölösleges azt mondogatni, hogy más mit mondana...
2023. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

A történtek alapján azért lehet következtetni:

- sokallta a harmad árat.

- eszébe nem jutott cserébe felajánlani az ingyen tojást, pedig az mennyi lehet? Havi 3-5000?

2023. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
76%
Mégis milyen alapon, és honnan tudja, hogy te ott nem tárolsz dolgokat? 10ezer az nevetségesen kevés összeg, felénk 20 alatt nem kapsz garázst. Venni meg lakás m2 árban tudsz. Mondd neki, hogy ott tárolod a lomokat, kell neked a garázs, ő meg vegyen egy szélvédős spricnit és fújja le az autóját, ha befagy. Ingyen, hát ez röhej.
2023. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kérése értelmezhetetlen, dehogy adnám ki. Még a felvetése is sértő.
2023. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
12%
Ingyen még a saját anyámnak se.
2023. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
15, nekem az a tapasztalatom, hgoy az emberekkel lehet alkudozni és akár az eredetileg elutasítottnál magasabb értéket is képesek megadni, ha megfelelő a kommunikáció. A csvó szívességet kérni jött, nem alkudozni, úgyhogyvszeg meglepte az árajánlat, nem feltétlen jutott eszébe, hogy neki is van ám olyan, amit felajánlhat cserébe (tojás).
2023. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!