Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Odaadtátok volna ingyen a...

Odaadtátok volna ingyen a garázst?

Figyelt kérdés
Két éve eladtam az autóm, és azóta üresen áll a garázsom. Tavaly decemberben a szomszédom megkérdezte, hogy nem használhatná-e legalább télen, hogy reggelente ne fagyjon be a szélvédője. Mondtam, hogy havi 10 ezerért kiadhatom neki, amit nem fogadott el. Azóta láthatóan megsértődött, pedig én is pénzért veszem tőle a tojást, ő meg elvárta volna, hogy ingyen adjam, csak azért mert én nem használom.

2023. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Mélygarázsom van, tehát a házam alatt fekszik, akár egy pince, és olyan nagy, hogy egy kombival meg lehet fordulni benne és szerelőakna is van. Onnan van feljáró a házba, de kulcsrazárt ajtóval elkerülhető, hogy a garázsból a házba jussan. A pincében van még a központi fütés kazánja, tehát a leghidegebb hónapokban is van odalenn 15 fok. Ha ez nem ér meg havi 10 ezret, akkor mi? A tojást 90 forintért veszem, havi kb 60at.
2023. febr. 24. 08:12
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez még akkor is megérne 10ezret ha mellé még a tojásokat is ingyen kérnéd...
2023. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

37es vagyok.

Amihez kulcs van az kulcs nélkül is nyitható ezt jól jegyezd meg.

Csak 1-2 szerszám és már bent van a házba.

2023. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adtam volna. Ingatlant ismerősnek családtagnak még pénzért sem adnék ki, akármilyen konfliktus van, könnyebb egy idegennel rendezni.
2023. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!