Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért érzem egyre jobban azt...

Miért érzem egyre jobban azt hogy nincs kedvem lakótársakkal lakni?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért de szorongok is miattuk, egyikkel nem is beszélgetek mindig a szobámban vagyok én nagyon szeretek magam lenni csak azért költöztem el a szüleimtől mert ide akartam mindig is költözni ahova most költöztem városba. Most a munkamat is elvesztettem keresgélek minden nehéz de haza meg nem akarok menni már egyszer hazaköltöztem csak visszajöttem, inkábn szüleim miatt, túl zavart hogy beleakartak szólni mindenbe meg ott nincs élet, de most biztos nem akarják hogy megint visszaköltözzek hozzájuk mert egyrészt zavarná őket hogyegint meg hogy a falu mit mondana ja és lehet nem is tudnék elhelyezkedni ott meg főleg mert még annyi munkalehetőség sincs mint itt, na de ti mit mondtok mit csináljak? fizessem ki az áprilist és menjek vissza áldozzam fel magam megint?!
2023. márc. 29. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22/l
2023. márc. 29. 22:05
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor legelőször költöztem fel akkor tesókhoz költöztem ami életem legrosszabb döntése volt, na pl velük össze is vesztem a fűtésen úgyhogy velük nagyon szar volt de ezekhez sincs kedvem hogy hol felhozzák a pasijukat hol későn érnek haza nincs kedvem ehez.
2023. márc. 29. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem derült ki a lényeg hogy mi a baj a lakotarsakkal? Miért szorongsz?


Én nem mennek haza! Hosszú távon kell gondolkodnod most. Keresnék tovább új munkát, és később ha már stabilabb vagyok, kivennek egyedül egy pici lakást.

2023. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
18 évig laktam testvéremmel egy szobában, aztán kollégiumban 3 emberrel. Azóta nem jön szóba más nálam, csak egyedül lakni.
2023. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Megértelek, én is utálok lakótárssal lakni. Nem a lakótárs személyével van a probléma, mert amúgy nagyon aranyos, ő is mindent megtesz, hogy gördülékeny legyen az együttélés, de egyszerűen magamnakvaló vagyok, mikor egy ideig együtt laktam, az volt életem legszebb időszaka.


Én a helyedben gőzerővel keresnék munkát. Esetleg másik város nem jön szóba? Ahol több lehetőséged van? Nyilván először ott is lakótárssal kellene bérelned, de a kezdeti pár hónap után mehetne a kis garzon. Annyi csak, hogy meg kell beszélni a tulajjal, hogy te nem hosszútávra keresel.

2023. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Normalis. Az csak atmeneti megoldasnak jo. Legalabbis en utalok alkalmazkodni, igenylem a maganszferat, egyedulletet.
2023. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mármint mi jó átmeneti megoldásnak?
2023. márc. 29. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat lakotarssal lakni.. vagy kb barki massal 😀 max a parommal. Sulizol meg melette vagy fogsz? Mert ha nemtudod egyedul fizetni akkor meg most kene tanulni fiatalon.
2023. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tanulok már
2023. márc. 29. 23:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak elfogadni tudod ami jut, amire eleg
2023. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!