Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért érzem egyre jobban azt...

Miért érzem egyre jobban azt hogy nincs kedvem lakótársakkal lakni?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért de szorongok is miattuk, egyikkel nem is beszélgetek mindig a szobámban vagyok én nagyon szeretek magam lenni csak azért költöztem el a szüleimtől mert ide akartam mindig is költözni ahova most költöztem városba. Most a munkamat is elvesztettem keresgélek minden nehéz de haza meg nem akarok menni már egyszer hazaköltöztem csak visszajöttem, inkábn szüleim miatt, túl zavart hogy beleakartak szólni mindenbe meg ott nincs élet, de most biztos nem akarják hogy megint visszaköltözzek hozzájuk mert egyrészt zavarná őket hogyegint meg hogy a falu mit mondana ja és lehet nem is tudnék elhelyezkedni ott meg főleg mert még annyi munkalehetőség sincs mint itt, na de ti mit mondtok mit csináljak? fizessem ki az áprilist és menjek vissza áldozzam fel magam megint?!
2023. márc. 29. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kérdező?
2023. máj. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!