Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zenekar tagot szabad engedni...

Zenekar tagot szabad engedni a szomszédba költözni?

Figyelt kérdés
Enyém a szomszéd lakás, és eladnám. Lenne rá egy vevő, csak közben megtudtam róla, hogy amatőr zenekarban játszik. Szabad így eladnom neki a lakást? Mennyire lehetnek hangosak az ilyen zenészek? Gyakori, hogy egymás lakásán gyakorolnak a bandával? Vagy hétvégi esti piálások koncert után?
2023. ápr. 7. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ember válogatja a szokásait. Ha emberileg normálisnak tűnik, nem fog hangoskodni, mert különben kiutálják. Éjjeli programja lehet az ivászat, egyedül vagy közösen, azonban ha hangos(ak lennének), te vagy más nyugodt szívvel kihívhatja a rendőrséget csendháborítás okán. Normál ember 1-2 alkalom után kapizsgálja, hogy ezt a továbbiakban nem kéne.
2023. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Megkeseriti az eleted….
2023. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Volt olyan már, hogy családi házas övezetben (csak az utca túloldalán) szaxofonozott valaki heti többször... benn a házban lehetett hallani, gyakran zavart. Ilyesmitől tartok.
2023. ápr. 7. 00:14
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ott laknal a szomszedban? Akkor nem adnam el neki, mindegy milyennek tunik, nem kockaztatnek. Ha nem lakok ott, akkor meg tok nyolc.
2023. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tapétàzzàk ki az egyik szobàt akusztikai szivaccsal(lehet kapni barhol pl szivacsmester.hu), és csak ott próbáljanak.
2023. ápr. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van probatermük? Nem biztos, hogy otthon gyakorol. Egy kisgyerek, akit majd beíratnak a zeneiskolába hegedűórára, sokkal idegtépőbb.
2023. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki zenész az minden szabad idejében zenélni fog… Te ott meg fogsz őrülni mellette. Én biztosan nem adnám el neki, ha kell a csend és a nyugalom.
2023. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Dobos, rézfúvós, zongorista, stb? Nem mindegy! Én gitáros vagyok, fülesben tolom, a zongorám is digitális, az is fülessel van használva. Síri csend van nálam.

A zenekari próba meg nyílván nem a lakásban lesz.

2023. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1-es, az óbudai filharmónikusok is egy zenekar😃. Tele magasan képzett művészekkel. Gondolod, hogy az éjszakai ivászat a hobbijuk?
2023. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod, hogy egy zenekari tag otthon fog próbálni? Én amatőr focicsapatban vagyok középhátvéd mégsem otthon gyakorlom a rúgásokat.
2023. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!