Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zenekar tagot szabad engedni...

Zenekar tagot szabad engedni a szomszédba költözni?

Figyelt kérdés
Enyém a szomszéd lakás, és eladnám. Lenne rá egy vevő, csak közben megtudtam róla, hogy amatőr zenekarban játszik. Szabad így eladnom neki a lakást? Mennyire lehetnek hangosak az ilyen zenészek? Gyakori, hogy egymás lakásán gyakorolnak a bandával? Vagy hétvégi esti piálások koncert után?
2023. ápr. 7. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

Te sem gondoltad komolyan amit leírtál ugye? :D Elég bugyuta példa és érv..

2023. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Inkább ők, mint egy család, pár k.csog gyerekkel.
2023. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10-esnek: ha sport kevésbé lenne gond, az nem olya hangos. Viszont lehet meccs után ti is otthon innátok hétvégén éjszaka, a szomszédokat nem hagyva aludni...

Amúgy ha jól tudom, gitáros.

És nem közvetlen falszomszéd, van közöttünk még egy lépcsőház. De tartok tőle így is.

2023. ápr. 7. 11:56
 14/16 anonim ***** válasza:

A 13 kerben a koruti kozeli reszen (Ujlipotvaros) sok a zeneiskola es minden hazban min 4-5 gyerek jatszik hangszeren es gyakorol otthon allandoan. Rokonomnal trombitazik az egyik,masik zongorazik,harmadik hegedul,stb stb.


Senkire nincsenek tekintettel,ejjel nappal unnepnak hetvegen is jatszanak. Borzalmas.

Meg oda se koltozott es mar retteg az ottlakastol. :/

2023. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

NE HAZUDJ a vevöknek mert mindenki ööö... Tudni fogja!

ha eladó lesz a ház akkor olyan kell keresni aki zenész hát hogy ha bandáznak

NE HAZUDJ ne csináld ezt

2023. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Végül hogy döntöttél?


Tudom régi kérdés, de én azt tenném, hogy benyögném "bocsi, most közbejött pár dolog, 8-10 millióval többe kerül, így még érdekel?"

Kis fájdalomdíj, ha tényleg hangos lesz.

2023. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!