Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a társasházak körül az ott lakóknak kellene fűnyírózniuk?

Figyelt kérdés
Mondván a családi házban lakók is maguk fűnyíróznak. Ezzel kapcsolatban mivel érintett vagyok még kérdezném, hogy szerintetek miért kell az embernek az útpadka mellé még hatalmas köveket vennie? Nem lehet, hogy valójában azok a kövek a magánterület határai?
2023. máj. 11. 09:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nálunk az önkormányzat vágja a füvet! Tavaly vettem egy lakást földszinten társasházba és az ablak előtt vannak bokrok aranyeső stb...Eléggé elvolt burjánzva! És pont megakartam érdeklődni hogy megmetszhetem e mert fény azért jusson a lakásba...De most tavasszal szépen megmetszették a bokrokat meg a füvet is vágják!
2023. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
30# vagyok szóval a 24# igaza van!
2023. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31# bocsi
2023. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
#31 : Ez lenne a természetes, így is van!
2023. máj. 15. 08:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!