Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most kellemetlenül érezzem magam?

Most kellemetlenül érezzem magam?

Figyelt kérdés
A szomszéd asszony megkért emeljem ki neki a csomagtartóból a 40 kg-os építőanyagot a talicskába, de nem bírtam el, ráadásul kiszakadt, illetve koszos lettem a szálló portól. Aztán a testvére, aki nő volt az segített kiemelni a talicskába.

2023. máj. 21. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha akarod, nem a neten fogják mások megmondani. Eddig 2 ember tartott puhánynak, most hogy kiírtad már 20 ember fog.
2023. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok
2023. máj. 21. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzd be, hogy gerincsérved van.
2023. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem örüljön segítettem. Miatta koszos lettem!!!!
2023. máj. 21. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Saját magad miatt lettél koszos, nem kényszerítettek hogy segíts vagy bénázz, önként vállaltad. Mit akarsz ezzel a kérdéssel? Megnyugtatást, hogy nem hibáztál és áldozat vagy? Az ő véleményüket úgysem befolyásolja az ilyen netes fejsimogatás, hogy te tökéletes vagy.
2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Jujjj de ciki. Ez már rajtad marad. Ebből tanulhatsz, ne legyél nyeszlett kis gyenge ember…
2023. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát, hogy koszos lettél; az kellemetlen. Ennyi. Tedd túl magad rajta; kész. Miért rugózol még mindig egy órákkal/jópár perccel ezelőtt történt eseményen?


Lett valakinek baja?

A szomszéd leszídott miatta?

Vagy mi van?

Az, hogy koszos lettél/voltál; az tartott ameddig tartott; de most már, gondolom, lezuhanyoztál; akkor gondolom, vége.

Akkor miért kéne még továbbra is kellemetlenül érezned magad a továbbiakban?


Vagy valami most is fennálló egyéb ok van, ami miatt kellemetlenül érzed magad; csak azt most nem írtad le? Dehát, akkor miért nem arról szól a kérdés? Amiről akartál kérdezni.


Egyébként, a történtektől függetlenül; szerintem érezheted magad kellemetlenül , ha akarod , csak nem értem, mire mennél vele. :)


Puszillak akkor. :):) Tessék, ettől máris jobb kedved lett. :):)

2023. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell kellemetlenül érezned magad. Megpróbáltad, nem ment. Ennyi az egész. Te csak jót akartál, bár átgondolhattad volna Én 60 kilósan biztos nem emelgetnék 40 kilós súlyokat
2023. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Agyrem kerni. Civilizacioban ketten emelik.
2023. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Miből gondolta, hogy te majd a 60 kg-oddal elbírod? LOL. Törvény szerint nem emelhet nő 20 kg-nál nehezebb terhet.
2023. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!