Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem kellemetlenül magam vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy fiú osztálytársam, akivel el tudok beszélgetni, de az elmúlt időben úgy érzem, mintha talán nyomulna rám. Nem biztos, de a biztonság kedvéért el akarom kerülni annak valószínűségét.


Mostanában másik lány osztálytársammal, akivel hárman szoktunk utazni hazafele buszon, vele nem megy, hanem megvár engem a buszmegállóban, hogy együtt utazzunk. Nem kell sokáig várnia, amelyik busszal elmegy az osztálytársam, az utáni buszra kiérek, ami kb. 5-7 perc múlva érkezne. Néha ilyenkor többi osztálytársaim látnak minket.


Tánc órákon is, amikor választani kell egy párt, akkor mindig ő jön hozzám egyből, és kissé kellemetlenül érzem már magam, hogy osztálytársaim ilyen sokszor látnak minket közel.


Kedves, jó beszélő viszonyban vagyunk. Ellentétben, sajnálom, hogy ezt mondom, de kicsit furán és hülyén viselkedik, illetve néha idegesítő is már mindenki számára. Illetve elnézést kérek a nem szép hasonlításhoz, de kb. úgy viselkedik és néz is ki, mint egy csendes gyerek, rossz értelemben.


Nem valami kislány tinédzsernek akarok hangzani, aki azt gondolja, hogy "lány és fiú között nincs barátság", mivel nagyon is van természetesen, de nagyon idegesítőnek találom mind ezeket, vagy lehetségesen csak én gondolom túl.



2023. ápr. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Vmikor látványosan utasísd vissza pl táncóra előtt megkersz vki mást h legyetek párok és ha ő is megkér akk mond azt h bocsi most van párom és óra után menj oda hozzá h:"ugye nincs harag, barátok?" vagy vmi hasonlóval csak a végén mindenképpen hangsúlyozd ki: CSAK BARÁTOK
2023. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én vok az első meg vmi: ha ezt hangsúlyozod akk remélhetőleg felfogja és talán nem nyomul majd ennyire...én ezt tenném
2023. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem bejössz neki.


Nem mondom azt én sem, hogy nem létezhet barátság fiú és lány között mert egyetemista létemre nekem is vannak lány barátaim de amikor egy fiú mindenki mástól elzárkózik és látványosan csak a te társaságodat keresi akkor az egyértelmű jele annak, hogy bejössz neki.


Amit tenned kell az egyszerű: Mondd el neki, hogy azt vetted észre az utóbbi időben mintha többet érezne szimpla barátságnál és te nagyon kedveled őt de csakis barátként tekintesz rá.

Valószínűleg nem fogja bevallani ezek után, hogy tetszettél neki de látványosan távolodni fog tőled amennyiben tényleg többet érzett.

2023. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!