Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek a Handrásos...

Mi a véleményetek a Handrásos esetről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az egy kretén
2023. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld legalább!
2023. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi trash agresszív proli vadbarom aki annyira azért van intelligens, hogy elsőre el tudja adni magát, mint tájékozott és jól nevelt tech guru, de időnként megvillantja az igazi énjét. Szerintem egy szégyen..
2023. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2023. máj. 25. 19:32
 5/14 A kérdező kommentje:
2023. máj. 25. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:
2023. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amúgy értem őt, mármint a gondolatmenetét, mert neki volt egy idilli elképzelése, hogy vidék, csend, tiszta levegő, és hogy ezért vette azt a telket, ezért költözött ki a városból. Nyilván ah első télen megtudta, hogy valójában vidéken az emberek jelentős része rossz minőségű kandallóban rossz minőségű fával fűt, vagy rosszabb esetben szeméttel, és gyakorlatilag rosszabb a levegő télen, mint a fővároaban. Csobánka azt hiszem, ahol van, tehát egy olaan falu, ahol a völgybe beszorul a levegő, így egész télen fullasztó a szmog.

Szóval ez a legnagyobb szög az egész idilli elképzelésének a koporsójába. Erről csinált már anno egy rendes videót. Nyilván átverve érzi magát, csak ugye normális ember ezt tudja, hogy ilyenek a falvak, ő valamiért nem tudta.


Szóval innentől kezdve minden kis apróság egy újabb tüske, ami úgy látszik kicsúcsosodott ebben, hogy valaki füvet nyír az ő vacsoraidejében.


Ezt is megértem, ez jelenleg sajnos tényleg a falusinés kertvárosi élet szerves része, hogy a kutya ugat, az egyik szomszéd sarokcsiszolózik, a másik fuvet nyír, a harmadik meg a télire valót aprítja. Régebben pedig bűzlött az udvar a disznószartól, gágogtak a ludat, stb extrák.


Szóval így a gondolatmenet érthető, meg tök jó, hogy az ember kiakad, és levezeti a feszültséget.

Csak ez az elhatározás, hogy ezt így... és az mindegy, hogy be volt-e baszva, egészségére.


A lényeg, hogy nekünk nem kell minősíteni. Remélhetőleg a partnerei megteszik ezt, és mindenki, aki eddig rajta keresztül reklámozott, az ez után magszünteti az együttműködést. Ez vállalhatatlan volt.


Nehéz azért ez a kérdéskör, hiszen ez a cancel culture nagyon dívik mostanában, főleg USÁ-ban, és valahol amúgy mindenki érdemel egy második esélyt, de ezt a viselkedést nem igazán lehet helyre hozni. Egy bocsánatkéréssel. A magyar közönség azért elég megbocsájtó. Bár láttunk olyat, pont youtube fronton, aki teljesen eltűnt a botránya után. Viszont Stohl karrierjét nem igazán ingatta meg az, hogy bemindenezve okozott balesetet, amiben akár meg is halhattak volna emberek. Szóval ahhoz képest ez kutyafüle.

2023. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Három gondolatom van ezzel kapcsolatban.


Az egyik, hogy nem kellene büszkének lennie arra, hogy ő ilyen természetes módon káromkodik, felvételen.


A második, hogy igazságtalan volt azzal, aki a távolban járatta a motoros fűrészt. Még ha lenne egy közvetlen szomszédja, amelyik minden nap 4-5 óra hosszat maximumon hajtja a hip-hop, drum'bass zenét, vagy állandóan kalapálna valamit, azt megérteném, de akkor sem kell videót csinálni róla, mert ezzel csak lejáratja magát.

Még ha éppen videózni akart volna, akkor is valamennyire megérteném, hogy belezavarnak a hangok, de akkor vár szépen. Eleve nem értem azt a videós attitűdöt, hogy amikor elindul a felvétel, lesz szíves az egész világegyetem csendben maradni. Nem a videósok körül forog a világ.


A harmadik gondolatom úgy tűnhet, hogy védeni akarom, de nem, csak arra szeretnék utalni, hogy van sok nála jóval nagyobb csatorna, ahol már sok éve napi szintűek a káromodások (pl. gaming tartalom alatt) és néha azok is szidják az egyes néző rétegeket (nem csak a trollokat). Szóval annyira nem kirívó eset. De akkor sem szép dolog az ilyen hozzáállás.

2023. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van. Én sem bírom a körülöttem lévő hangokat. Utálom, hogy szomszédok vesznek körbe, de tanyához meg túl lusta vagyok. Megértem a frusztráltságát. Sajnos viszont erre megoldás nincs, mert ez a létsík így létezik. Sajnos nekünk csak az öngyilkosság a megoldás. Ez frusztrálja őt is.
2023. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon megnézném annak a nagypofájú Andráskának az arcát, hogyha az a szomszéd akit csépel a fűkasza miatt átmenne hozzá, hogy akkor szembe is meglehet mondani a dolgokat hajrá.


Gondolom hebegne-habogna aztán hívná a rendőrséget, hogy őt ok nélkül megverték.

2023. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!