Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek a Handrásos...

Mi a véleményetek a Handrásos esetről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

10: HAndras átment hozzá. Kiderült, hogy egy rendőr, aki a műszakja miatt csak akkor, késő délután tudta intézni a házkörüli munkát.


Amúgy valaki bekommentelte neki jószándékúan a Youtube-ra kitett live alá, hogy úgy intézhette volna elegánsan, ha nem csinál rage videókat, hanem legközelebb készít egy videót, amiben bemutatja, hogy most milyen elektromos akkus fűkaszákat és láncfűrészeket lehet kapni.

Mert a mai közepes minőségű elektromos-akkus fűkaszák és láncfűrészek már nem olyanok, mint régen (ami az emberek fejében él tévesen, hogy gyengék és csak vezetékesek, vagy hamar lemerülnek), hanem erősek és sokáig bírják. Vannak Youtube videók, amelyekben mások bemutatják, hogy ezek az újabb elektromos-akkus cuccok már versenyképesek. Én is legközelebb már ilyen akkusat fogok venni a telekre (nem drágább, mint az új benzinmotoros).

De valahogy HAndrasban nem merült fel ez, mint videó-ötlet. Pedig hiánypótló lenne.

A videózás előtt 15-20 évig volt vállalkozó, bolthálózata volt és ilyen alap marketing ötlet nem jutott az eszébe.

2023. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

#11

Semmi jelentősége a történetben annak, hogy milyen elektromos kerti szerszámokat lehet kapni vagy, hogy csinált-e róla videót.


Nem tudom mit képzel magáról az a törpe kis köcsög, hogy több százezres nézőtáborral a háta mögött feltesz egy videót arról, hogy a szomszédjáról úgy beszél mintha a seggéből rántotta volna elő. A fenyegetőzésről nem is beszélve.

2023. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

12: Senki nem mondta, hogy rendben van, amit tett.

Ha észrevetted, csak az első bekezdés szólt neked, miszerint odament ahhoz, akivel baja volt és beszéltek. A többi nem neked szólt, hanem annak, akit érdekel. Téged nem érdekel, akkor lapozz.

Amit utána írtam, az arról szólt, hogy egyetértek azzal, aki szerint máshogy kellett volna kezelnie a dolgot. Úgyhogy de, a témához tartozik.

Ezen kívül ha megnézted volna a hosszabb videót, akkor azt is tudnád, hogy nem csak ezzel volt neki baja, hanem azzal is, hogy egyes kommentelők már régóta szidták, már ez előtt is. Erre sem volt megoldás az, amit a héten tett. Attól, hogy ő így viselkedett még nem kell hasonlóan viselkedned és másnak sem. Minden megnyilvánulás azt minősíti, aki megnyilvánul. Az ő megnyilvánulása őt. A te megnyilvánulásod téged. Az én megnyilvánulásom engem.

2023. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igenis igaza van. Sajnos manapság az egymásra való tekintet olyan mint Columbo felesége, mindenki beszél róla, de senki sem tudja mi is az valójában.
2023. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!