Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ha már...

Mit lehet csinálni ha már gyomorgörcsöm van a szomszédtól?

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk, konkrétan egy ikerházba. Az ikerház másik felébe egy nyugdíjas néni él, aki szó szerint egész nap otthon van. Én eljárok dolgozni, férjemnek itthoni munkája van.

Van egy kis kert, ahol próbálunk dolgokat csinálni. Mulcsolás, komposzt, stb.

A néni pedig minden miatt szól! Először szólt, hogy tüntessük el a komposztot, mert büdös és rajzanak majd rá a legyek. Ekkor elástuk a komposztot. Majd szólt, hogy nagyon nagy butaság ez a szalmázás (szalmával mulcsolunk, semmit és senkit nem zavar), majd azzal kezdett el jönni, hogy tele van a kert gazzal, miért nem irtunk ki mindent és ültetünk inkább virágot. Úgyse marad meg semmi itt. (a gaz amit említett, igazából a szalmában található magokból kinőtt búza. nem terveztünk búzát vetni, de a zöldségek tényleg nem szeretnek annyira itt és úgy voltunk vele, hogy ha már kihajtott a búza, akkor megtartsuk, a magok majd jók lesznek madáretetőbe)

Ha lemegyünk a pincébe akkor azért kiabál le minket, hogy ne menjünk le, mert a macskája bemegy és mikor kijövünk onnan, akkor rázárjuk az ajtót.

Múltkor lomtalanítás volt és mondogatta, hogy miket dobjunk ki és mit ne... A MI CUCCAINK KÖZÜL!

Férjem egyszer hallotta ahogy telefonon beszélt valakivel arról, hogy mennyire semmirekellőek vagyunk és rendetlenek és hogy a férjemnek inkább dolgoznia kellene, nem egész nap itthon ülni..

Egyszerűen már félek kimenni a házból. Gyomorgörcsöm van ha meglátom, mert félek, hogy megint szólni fog valami miatt. Semmi kedvem nincs már hazajönni.



2023. máj. 28. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

A) Teljesen higgadtan, hatvanas nyugalmi pulzussal magyarázd el neki, hogy a jegyzőt zaklassa birtokvédelemmel, ti addig fogtok úgy élni, ahogy nektek tetszik, amíg nincs a kezében a határozat, hogy meg van tiltva számotokra ez vagy az a kifogásolt dolog.


B) Simán csak küldd el a halál bánatos fa..ára

2023. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá. Mindenhol vannak ilyen emberek.

Én kertesben lakok. Ültettem epret, fő téma a 2 szomszédom között hogy ennyit ültettem csak? Ezért a kert? Pff.. Némmá' ott egy fűszál közötte! Hyájj ez nem tarackozik!! Nem öntözi? Nem lesz belőle semmi. Öntözi? De szánalmas, nem ilyenkor kell öntözni...

Stb stb


Egyszer kidobtam a kukámba egy zacskó régi zoknit, egy kabátot. Ezt látták is. Másnap volt szemét szállítás, kivittem a kukát az utcára. Amint bejöttem, ketten kimentek a szomszédtól belenézni a kukámba. Közbe néztek az ablakomat, hogy vajon látom-e őket.

Hozzáteszem új kocsikkal járnak, a házuk is nagyobb, szebb, tuti jóval gazdagabbak mint én.

2023. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!